Dwayne Johnson Servetiyle Hollywood'un 1 Numarası Oldu!

Amerikan Forbes Dergisi sinema dünyasının en çok kazanan ünlülerini açıkladı. Listede 1 numarayı aksiyon filmlerinin aranan ismi Dwayne Johnson aldı. Listenin 2. sırasını Netflix'e yaptığı işlerle gelirlerini artıran Ryan Reynolds otururken. 3. sıraya ismini ise Mark Wahlberg yazdırdı

Dwayne Johnson Servetiyle Hollywood'un 1 Numarası Oldu!

Amerikan Forbes Dergisi sinema dünyasının en çok kazanan ünlülerini açıkladı. Listede 1 numarayı aksiyon filmlerinin aranan ismi Dwayne Johnson aldı.

dwayne johnson

Listenin 2. sırasını Netflix'e yaptığı işlerle gelirlerini artıran Ryan Reynolds otururken. 3. sıraya ismini ise Mark Wahlberg yazdırdı.

DWAYNE JOHNSON 87.5 MİLYON DOLAR GELİRLE 1. SIRADA

Forbes dergisi son bir yılın en çok kazanan film yıldızlarını açıkladı. Listeye göre en çok gelir elde eden isim Dwayne Johnson oldu.

ABD merkezli Forbes dergisi, sinema dünyasının en çok kazanan isimlerini derlediği listeyi yayınladı.

dwayne johnson

Oyuncuların 1 Haziran 2019 ile 1 Haziran 2020 tarihleri arasındaki gelirlerine göre sıralandığı listenin ilk basamağında ABD’li oyuncu Dwayne Johnson yer aldı. İki yıldır zirveyi kimseye kaptırmayan 48 yaşındaki Johnson, bir yılda 87.5 milyon dolar kazanç sağladı.

RYAN REYNOLDS NETFLIX İLE CEBİNİ DOLDURDU

Johnson’ın hemen arkasında ikinci sırada yer alan Ryan Reynolds ise konumunu Netflix’e borçlu.

ryan reynolds

Six Underground ve Red Notice filmleriyle şirketten 20 milyon dolar alan Reynolds, son 12 ayda toplam 71.5 milyon dolar gelir elde etti.

MARK WAHLBERG 3. SIRADA YER ALDI

Üçüncü sırayı 58 milyon dolarla Mark Wahlberg’in aldığı listenin geri kalanı ise sırasıyla Ben Affleck (55 milyon dolar), 

mark wahlberg

Vin Diesel (54 milyon dolar), Akshay Kumar (48.5 milyon dolar), Lin-Manuel Miranda (45.5 milyon dolar), Will Smith (44.5 milyon dolar), Adam Sandler (41 milyon dolar) ve Jackie Chan’den (40 milyon dolar) oluştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 21:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER