Dünyaca ünlü şarkıcı saldırıya uğradı! Korku dolu anlar...

Parkta oğlu ile yürüyüş yaparken geçtiğimiz ay domuz saldırısına uğrayan Shakira,yaşadıklarını anlatırken isyan etti.Ünlü şarkıcı yaşadıklarını ilk defa anlattı

Dünyaca ünlü şarkıcı saldırıya uğradı! Korku dolu anlar...

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, geçtiğimiz ay parkta oğlu ile yürüyüş yaparken yaban domuzlarının saldırısına uğradı. Glamour'a verdiği yeni bir röportajda olayı anlatan Shakira, domuzlar tarafından pusuya düşürüldüğünü ve çevredeki kimsenin yardım etmediğini söyledi.

shakira

"İKİ DEV YABAN DOMUZU!"

"Oğlum Milan'ı parkta yürüyüşe çıkarmıştım ve ona biraz dondurma almıştım. Parktaki banklardan birine oturmuştuk ve sadece kendi işimize bakıyorduk. Sonra arkadan iki dev yaban domuzu gelip bizi pusuya düşürdü ve çantamı kaptı.

shakira children

"KORKUNÇTU!İNSANLAR SADECE İZLEDİ!"

Ben de 'Aman Tanrım! Aman Tanrım!' diyordum ve çığlıklar atıyordum çünkü çantamı götürüyorlardı ve telefonum, araba anahtarlarım, her şeyim onun içindeydi! Sanki beni anlayacaklarmış gibi! Ve insanlarsa sadece izliyordu, hiçbir şey yapmıyorlardı.

gerard pique shakira

Çantamı karıştırmaya başladılar... Oğlumun sandviçi çantanın içindeydi, belli ki bu yüzden bu kadar ilgilendiler. Sonra da sandviçi alıp uzaklaştılar ve çantamı bıraktılar. Korkunçtu"

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2021, 15:37

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE