Dünyaca Ünlü Şarkıcı Madonna'nın Son Hali Şoke Etti!

Madonna, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oldu. Pembe saçı ve gözlüğüyle poz veren Madonna'nın paylaşımı takipçilerini şaşırttı. Dünyaca ünlü şarkıcının gönderisinde en çok konuşulan detay yüz şeklindeki değişim oldu.

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Madonna'nın Son Hali Şoke Etti!

Sık sık estetik operasyon yaptırmasıyla bilinen dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Pembe saçı ve gözlüğüyle poz veren 62 yaşındaki Madonna'nın son görüntüsü takipçilerini şaşırttı.

Madonna'nın gönderisinde en çok konuşulan detay, şarkıcının yüz şekli oldu. Ünlü şarkıcının bu paylaşımları takipçilerini ikiye böldü.

"YAŞLANMAKLA SAVAŞIYOR"

Kimileri, "Bu üzücü, sana neler oluyor?" derken kimisi ise Madonna'nın bu görüntüsünün uygulamanın efektlerinden kaynaklandığını ifade etti.

MADONNA

Bir takipçisi "Aman Tanrım! Onun için gerçekten üzgünüm. Bakın, yüzüne ne yapmış. Madonna yaşlanmakla savaşıyor" diye yazdı.

MADONNA

Bazı takipçileri de Madonna'nın her yaşında ve her haliyle çok güzel göründüğünü savundu. Bazı takipçileri de Madonna'nın yüzünün bu kadar değişmiş olamayacağını, bu görüntünün çekim açısından kaynaklandığını ileri sürdü.

Öte yandan İnstagram, geçtiğimiz aylarda Madonna’nın kişisel hesabına, yanlış bilgi yaydığı gerekçesiyle müdahale etmişti. Amerikalı şarkıcının yaptığı bir koronavirüs paylaşımı, yanlış bilgi içerdiği iddiasıyla engellenmişti.

madonna

Ünlü pop yıldızının paylaştığı gönderi, “Yanlış bilgi” şeklindeki uyarı videosuyla birlikte yayından kaldırılmıştı.

“NEDENİNİ GÖRÜN”

Uyarı videosunda, “Bağımsız denetçiler tarafından değerlendirildi” denilerek, “Nedenini görün” şeklinde bir yönlendirme yapılmış ve Madonna’nın paylaşımındaki yanlışlar listesi sıralanmıştı.

madonna

Ünlü şarkıcı, kanıtlanmamış virüs komplo teorileri hakkında bir video ve altyazı paylaşmıştı.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE