Dünya bu aşkı konuşuyor! 17 yıl sonra tekrar...

Ayrılmalarından 17 yıl sonra yeniden birlikte olmaya başlayan Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikilisi, Miami'de kiraladıkları yazlığın balkonunda görüntülendi.

Dünya bu aşkı konuşuyor! 17 yıl sonra tekrar...

Bundan tam 17 yıl önce ilişkilerini sonlandıran ve uzun bir sürenin ardından ikinci baharlarını yaşayan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, yeniden alevlenen aşklarının keyfini çıkarıyor.

jennifer lopez ben affleck

Ünlü çift, Affleck'in Güney Florida'daki yazlık evinde baş başa bir hafta sonu geçirdi. Yalnız başlarına evin balkonuna çıkan Affleck ile Lopez o anlarda da objektiflere takıldı.

Ben Affleck Jennifer lopez aşkı

Uzun ve derin yırtmaçlı mavi bir elbise giyen 51 yaşındaki Jennifer Lopez, bir süre balkonda cep telefonuyla görüntünü bir konuşma yaptı. Yıldız, bu arada da uzun uzun etrafı seyretti.

YENİDEN 'BENNIFER' 

Jennifer Lopez içeri girdikten sonra da Ben Affleck, evinin balkonuna çıktı. Balkonda derin nefesler alan Affleck de tıpkı sevgilisinin yaptığı gibi etrafı seyrettikten sonra eve döndü. Jennifer Lopez ve Ben Affleck, tıpkı bundan 17 yıl önce olduğu gibi magazin basını tarafından yine "Bennifer" olarak anılmaya başlandı.

jennifer lopez ben affleck

NİŞANLANMIŞLARDI

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, "The Interest" film setinde tanışmıştı ancak o dönem ünlü şarkıcı, Chris Judd ile evliydi.

Lopez, Judd'dan boşandıktan sonra Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, ardından nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Hatta Affleck, o dönem Lopez'in albümünün en ünlü şarkısı 'Jenny from the Block'ın klibinde bile rol almıştı.

jennifer lopez ben affleck

jennifer lopez ben effleck aşkı yeniden başladı

Selçuk Uzun

YORUM EKLE