Düğününde 10 gelinlik giyeceğini açıklayan Paris Hilton'un davetlilerden istedikleri dudak uçuklattı!

Daha önce 3 gün boyunca düğün yapacağını ve 10 tane gelinlik değiştireceğini açıklayan Paris Hilton, davetlilerden istediği hediye listesini açıkladı.

Düğününde 10 gelinlik giyeceğini açıklayan Paris Hilton'un davetlilerden istedikleri dudak uçuklattı!

Oteller zinciri varisi Paris Hilton Ner ne kadar düğün tarihini sır gibi saklayıp "Çok yakında..." dese de son birkaç gündür tüm ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte bekarlık günlerine veda ediyor. Hilton, kutlamalara ait fotoğrafları da takipçileriyle paylaşıyor.

İSTEDİKLERİ DUDAK UÇUKLATTI 

Nişanlısı Carter Reum ile kasımda evlenmesi beklenen Hilton, davetlilerden düğün hediyesi olarak neler istediğinin listesini çıkardı. Mutfak malzemelerinden dekorasyona lüks ürünlerin olduğu listede en ucuz parça 180 dolarlık tabak.

İşte o listeden bazı ürünler:

Hermes marka supla: 495 dolar
Gümüş mumluklu abajur: 1220 dolar
Ercuis marka hayvar-votka servis seti: 1845 dolar
Şampanya kovası: 860 dolar
Ayı biblosu: 370 dolar
Christofle marka bıçak: 370 dolar

DOĞUM GÜNÜNDE EVLENME TEKLİFİ ALDI

Paris Hilton ile mutlu bir birlikteliği olan Carter Reum, 17 Şubat'ta Hilton'un 40. yaş gününde, sürpriz bir organizasyonla sevgilisine evlenme teklifi etmişti. Reum'a "Evet!" yanıtını veren Paris Hilton, mutluluğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

paris hilton

Tepeden tırnağa beyaz giymeyi tercih ettiği görülen çiftin duygusal anları objektiflere yansımıştı. Gösterişli elmas yüzüğüyle dikkat çeken Hilton, gönderisinde, "Peri masalı rüyam gerçek oldu. Gelecekteki kocamı çok seviyorum. En iyi doğum günü sürprizi... Karın olacağım için çok heyecanlıyım" notunu düşmüştü.

paris hilton düğün

DÜĞÜNDE 10 GELİNLİK GİYECEK

ABD'li talk show sunucusu Jimmy Fallon'un programına konuk olan Hilton, törenin birçok etkinlikle üç gün süreceğini söyleyerek, düğünde 10 tane gelinlik giyeceğini belirtmişti. Zor bir gelin olmadığını vurgulayan Paris Hilton, ayrıca düğünün Peacock isimli dijital yayın platformunda yayınlanmak üzere bir de belgeselinin çekileceğini ifade etmişti. 

paris hilton kırmızı halı

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2021, 08:36
YORUM EKLE