Douglas Costa Sevgilisi Nathalia Felix İle Dudak Dudağa

İtalyan devi Juventus'ta forma giyen Douglas Costa, tatilini Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde geçiriyor. Kapadokya tatilini kişisel sosyal medya hesabından paylaşan Costa, sevgilisiyle dudak dudağa poz verdi.

Douglas Costa Sevgilisi Nathalia Felix İle Dudak Dudağa

Juventus'un Brezilyalı oyuncusu Douglas Costa, tatil için model sevgilisi Nathalia Felix ile birlikte özel uçağıyla Kapadokya bölgesine geldi. Yıldız futbolcu ve sevgilisi Avanos ilçesi, Göreme Beldesi, Zelve Vadisi ve Aşk Vadisi'ni gezdi. 29 yaşındaki orta saha ardından Kapadokya'da sevgilisiyle birlikte ATV turuna katıldı. Douglas Costa, Kapadokya'da kendisini tanıyan futbolseverlerle fotoğraf da çektirdi.

TATİL FOTOĞRAFLARINI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Kapadokya tatilini kişisel sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunan Costa, sevgilisiyle dudak dudağa olduğu bir pozunu da paylaştı.

Douglas Costa Nathalia Felix

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 13:59

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE