David Beckham'ın Büyük Oğlu Brooklyn Beckham'ın Küvet Pozu Olay Oldu!

David Beckham ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, nişanlısı Nicola Anne Peltz ile birlikteliklerinin birinci yılını kutladı. Beckham'ın sosyal medya hesabından paylaştığı küvet pozu kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

David Beckham'ın Büyük Oğlu Brooklyn Beckham'ın Küvet Pozu Olay Oldu!

İngiliz eski futbolcu David Beckham ve İngiliz şarkıcıdan moda tasarımcısı olan Victoria Beckham'ın en büyük oğlu Brooklyn Beckham küvette çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınladı. Beckham, gönderisine şu notu düştü; "Mutlu birinci yıl dönümü bebeğim. Yanımda olduğun için şanslıyım. Seninle yaşlanmak ve bir aile kurmak için sabırsızlanıyorum. Seni çok seviyorum."

Brooklyn Beckham

ÇİFTİN GÖNDERİSİNE TEPKİ YAĞMIŞTI

Brooklyn Beckham'ın geçtiğimiz haftalarda nişanlısı Nicole Peltz ile yaptığı paylaşım olay olmuştu.

Brooklyn Beckham

Beckham, nişanlısının boğazını sıkar gibi poz vermişti. Gözlerini kapatıp, gülen Peltz ise o kareleri sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Çiftin bu gönderisine tepki yağmıştı.

Kadın hakları için mücadele eden dernekler, o pozun "kadına yönelik şiddet içerdiğini" ileri sürüp, sosyal medyadan kaldırılmasını ve çiftin kamuoyundan özür dilemeye zorlanmasını istemişti. Çift, gelen tepkilerin ardından o paylaşımlarını sosyal medya hesaplarından silmişti.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER