Christina Aguilera ve Jessica Biel’den Türkiye Paylaşımı!

Şarkıcı Christina Aguilera ve oyuncu Jessica Biel’den Türkiye’de büyük ses getiren ‘İstanbul Sözleşmesi Yaşatır’ kampanyasına destek geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan iki isim, “Türkiye'deki kadınlar, sizinleyiz” mesajı verdi.

Christina Aguilera ve Jessica Biel’den Türkiye Paylaşımı!

Christina Aguilera ve Jessica Biel gibi dünyaca ünlü isimler de sosyal medyada kadınların başlattığı ‘İstanbul Sözleşmesi Yaşatır’ kampanyasına dahil oldu.

“KADINLAR KADINLARI DESTEKLİYOR…”

Şarkıcı Aguilera paylaştığı siyah-beyaz karesinin altına, “Meydan okuma kabul edildi. Bu kampanyanın orjinalini öğrenerek, bir araya gelelim ve her yerde kadına karşı şiddete son verelim. İstanbul Sözleşmesi yaşatır. Kadınlar kadınları destekliyor” notunu düştü.

Christina Aguilera ve Jessica Biel’den Türkiye Paylaşımı!

“TÜRKİYE'DEKİ KADINLAR SİZİNLEYİZ…”

Oyuncu Jessica Biel de siyah-beyaz fotoğraf kampanyasının nasıl başladığını öğrendiğini açıkladı ve Instagram hesabında şu ifadeleri kullandı: “Ne olup bittiğini anlamak biraz zamanımı aldı. Basitçe söylemek gerekirse bu bütün kadınların birbirine destek olduğu konusunda küresel bir hatırlatma, özellikle de duyulamayanlar için. Türkiye'deki kadınlar, biz sizinleyiz ve sizi duyuyoruz. Ve ABD'deki kadınlar, bu da birbirimizin korumak için sesimizi kullanmamız gerektiği için bir hatırlatma.”

Christina Aguilera ve Jessica Biel’den Türkiye Paylaşımı!

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE