Chris Evans Yanlışlıkla Çıplak Fotoğrafını Paylaştı! Krizi Fırsata Çevirdi

Marvel Sinematik Evreni'nde oynadığı Kaptan Amerika rolüyle ün yapan Amerikalı aktör Chris Evans, sosyal medya hesabından yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaştı. Evans, yaptığı hatayı fark eder etmez fotoğrafı sildi ama görüntü çoktan internet mecralarında dolaşıma girdi. Evans, krizi fırsata çevirerek "Madem dikkatinizi çekmeyi başardım o zaman 3 Kasım'da oy verin!" diyerek konuyu ABD Başkanlık seçimlerine getirdi.

Chris Evans Yanlışlıkla Çıplak Fotoğrafını Paylaştı! Krizi Fırsata Çevirdi

Marvel Sinematik Evreni'nde oynadığı Kaptan Amerika rolüyle ün yapan Hollywood yıldızı Chris Evans, sosyal medya hesabından yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaştı.

chris evans

Evans, yaptığı hatayı fark eder etmez fotoğrafı sildi ama görüntü çoktan internet mecralarında dolaşıma girdi.

Evans, krizi fırsata çevirerek "Madem dikkatinizi çekmeyi başardım o zaman 3 Kasım'da oy verin!" diyerek konuyu ABD Başkanlık seçimlerine getirdi. 

Çıplak fotoğrafını yanlışlıkla sosyal medyada paylaşan ABD’li ünlü aktör Chris Evans, krizi hem kendisi hem de ülkesi adına fırsata çevirdi. Evans, “Şimdi dikkatinizi çektiğime göre… 3 Kasım’da oy verin!” çağrısı yaptı.

mark ruffalo

Pek çok ünlü ismin başına gelen kazanın ardından adeta dünya gündemine yerleşen Chris Evans, oldukça ‘profesyonel’ bir hamleyle sessizliğini bozdu. Yaşanan kazayı siyasi mesaj vermek için kullanan Evans, Twitter hesabından “Şimdi dikkatinizi çektiğime göre… 3 Kasım’da oy verin!” mesajını paylaştı.

ABD, 3 Kasım'da yeni başkanını belirleyecek.

MARK RUFFALO EVANS'A DESTEK VERDİ: DONALD TRUMP GÖREVDEYKEN O KENDİSİNİ UTANDIRAMAZ!

Evans’ın Marvel Sinematik Evreni'ndeki rol arkadaşı Mark Ruffalo da ünlü oyuncuya destek çıktı ve “Donald Trump görevdeyken, onun kendisini utandırması mümkün olmaz” dedi.

'Heads Up' oyununu oynarken hikâyesine yüklediği videonun son kısmını kesmeyi atlayan 39 yaşındaki Chris Evans, yanlışlıkla çıplak fotoğrafını ifşa etmişti.

mark ruffalo

Ünlü aktör, hatasını fark edip fotoğrafı hemen silse de internette jet hızıyla yayılmıştı.

Evans, hayranlarını politik konularda aktif olmaya teşvik etmesiyle biliniyor. Ünlü aktör, her iki partiden de seçilmiş liderlere seçmenlerle bağlantı kurma şansı veren ‘A Starting Point’ (Başlangıç ​​Noktası) adlı bir web sitesini hayata geçirmişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 22:10

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE