Çekimde İç Çamaşırı Gözüken Ünlü Manken Maymunun Tacizine Uğradı!

Sosyal medyada sınırları zorlayan pozlarıyla hayli popüler olan seksi manken Sara Underwood çekim için gittiği Bali'de maymunun tacizine uğradı.

Çekimde İç Çamaşırı Gözüken Ünlü Manken Maymunun Tacizine Uğradı!

ABD'li ünlü model Sara Underwood, Bali'deki maymun ormanı ziyaretinde merdivenlere oturup poz verdiği sırada bir maymunun tacizine uğradı.

sara underwood

"MAYMUN GÖĞÜSLERİMİ ELLEDİ"

Güzel model o anlara ait kareleri video yapıp "Göğüslerimi gerçekten taciz ettiler" notuyla yayınladı.

sara underwood kabak

36 yaşındaki Amerikalı model Sara Underwood, Bali'de maymun ormanına yaptığı ziyaret sırasında iki maymun heykelinin arasında bulunan merdivene oturdu.

sara underwood bali maymunsara underwood bali maymun

Hatıra videosu çekmek üzereyken yanına yaklaşan maymunlara muz verdiği esnada maymunlar, Sara'nın göğüslerine ellerini atarak taciz etti.

sara underwood iç çamaşır

Sara, tacize uğradığı anların fotoğraflarını video haline getirip ''Evet gerçekten göğüslerimi taciz ettiler'' başlığı ile paylaştı.

"BUNLAR BENİ TACİZ EDECEK"

sara underwood bali

Sara, taciz öncesi de kendisini maymunların fotoğraflarını, ''Bunlar beni taciz edecekler, bu bir uyarıdır'' başlığı ile paylaşmıştı.

sara underwood kabak küvet orman

Sara'nın tacize uğradığı yerde birçok turist kadın da maymunların tacizine uğradı

sara underwood kabak küvet orman adem havva

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 00:07

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE