Cardi B.'ye Mide Bulandıran Soru! Ünlü Şarkıcı İsyan Etti

Son dönemde Türk yapımı dizilere merak saran Amerikalı şarkıcı Cardi B.'ye sosyal medyadan 'mide bulandıran' bir soru geldi. Yıllardır uzun kullandığı tırnakları "Tuvalette nasıl temizliyorsun?" diye soran bir takipçinin sorusu Cardi B.'yi isyan ettirdi.

Cardi B.'ye Mide Bulandıran Soru! Ünlü Şarkıcı İsyan Etti

Son dönemde Türk yapımı dizilere merak saran Amerikalı şarkıcı Cardi B.'ye sosyal medyadan 'mide bulandıran' bir soru geldi.

cardi b uzun tırnak

Yıllardır uzun kullandığı tırnakları "Tuvalette nasıl temizliyorsun?" diye soran bir takipçinin sorusu Cardi B.'yi isyan ettirdi. 

"HER SEFERİNDE YIKIYORUM"

Tırnaklarını çok uzun kullanan dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B sonunda isyan etti. Ünlü şarkıcı "Herkes bana 'Tuvalette nasıl rahat ediyorsun?' diye soruyor. Her seferinde yıkıyorum" diyerek şaşırtan bir açıklama yaptı.

cardi b tırnak

Son dönemde Türk medyasının da yakından takip ettiği Cardi B, marjinal görünüşüyle da adından söz ettirmeyi başarıyor.

cardi b mavi tırnak

Hayranlarıya sık sık etkileşimde bulunan şarkıcı, son paylaşımıyla şaşırttı.

KALÇASINA TAVUSKUŞU DÖVMESİ YAPTIRDI

Genelde tırnaklarını uzun kullanan yıldız şarkıcı, bu konuda gelen eleştirilere sosyal medya hesabından ilginç bir şekilde isyan etti. 

cardi b popo tavuskuşu

Genç şarkıcı, "Herkes bana tuvalette nasıl rahat ediyorsun? diye soruyor. Her seferinde yıkıyorum" diyerek hayranlarının tuhaf merakını giderdi. 

Her anını sosyal medya hesabından paylaşmasıyla bilinen Cardi B, geçtiğimiz günlerde kalçasına yaptırdığı tavuskuşu dövmesini de cesur pozlarla hayranlarına göstermişti.

cardi b havuz pozu

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Cardi B'nin sosyal medya paylaşımıyla Muhteşem Yüzyıl fanı olduğu ortaya çıkmıştı.

Türk takipçilerinin soruları üzerine diziyi sıkı bir şekilde takip ettiğini dile getiren Cardi B, 'Günde beş bölüm izliyorum, Hürrem Sultan neden değişti' yorumlarıyla Türk hayranlarının gönlünü fethetmişti.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 21:45

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE