Cardi B Yanlışlıkla Çıplak Fotoğrafını Paylaştı! Hayranlarından Destek Geldi!

ABD’li rap şarkıcısı Cardi B, sosyal medya hesabından yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaştı. Cardi, hatasını fark edip fotoğrafı hemen silse de, görüntüler sosyal medyada hızlıca yayıldı.

Cardi B Yanlışlıkla Çıplak Fotoğrafını Paylaştı! Hayranlarından Destek Geldi!

Türk dizilerine düşkünlüğüyle bilinen dünyaca ünlü ABD’li rap şarkıcısı Cardi B, öyle bir hata yaptı ki görenler gözlerine inanamadı.
Cardi, sosyal medya hesabından yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaştı. Kanepede uzanırken görülen Cardi B, yapmış olduğu hatayı kısa sürede fark edip fotoğrafı kaldırsa da, fotoğraf kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

ABD'li Rap Şarkıcısı Cardi B Yanlışlıkla Çıplak Fotoğrafını Paylaştı!
Ünlü şarkıcının hayranları ilk başta Cardi’nin hesabının çalındığını düşündü. Cardi ise bir açıklama yaparak duruma açıklık getirdi.

ABD'li Rap Şarkıcısı Cardi B Yanlışlıkla Çıplak Fotoğrafını Paylaştı!

Cardi Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Birilerini suçlamam gererken bir hikaye paylaşmadım. Kimse suçlu değil. Kendim batırdım” ifadelerini kullandı.
28 yaşındaki ünlü şarkıcı, Twitter hesabından da bir ses kaydı paylaştı. Cardi paylaştığı ses kaydında “Tanrım neden bir aptal gibi görünmemi sağlıyorsun. Neden, neden, neden? Kendime yüklenmeyeceğim. Kahvaltı edeceğim ve sonra partiye gideceğim çünkü düşünmek istemiyorum. İlk kez olmuyor. Striptizci bile olabilirdim” diye konuştu.

Cardi'nin sesli tweetle yaptığı açıklamanın ardından hayranları Cardi için ilginç bir etiket çalışması yaptı. #BoobsOutForCardi etiketiyle Cardi'ye destek olan hayranları, Cardi için göğüslerini açarak fotoğraflarını paylaştı. Cardi ise, kendisine yapılan bu desteğe kayıtsız kalmayarak, paylaşılan fotoğrafları RT yaptı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 09:09

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE