Canlı Yayında Seviştiler! O Anlarda Kamera Açık Kalınca Rezil Oldular

Pandemi döneminde yaygınlaşan internet üzerinden eğitim bazı eğitimcileri zor duruma soktu. Zoom'da ders yaparken kamerayı açık unutan bir öğretmen karısının göğüslerini öpmeye başlayınca canlı yayında rezil oldu.

Canlı Yayında Seviştiler! O Anlarda Kamera Açık Kalınca Rezil Oldular

Kolombiya'da bir Katolik okulunda görev yapan fizik öğretmeni Ruben Dario Parras, Zoom üzerinden ders verdi. Bir süre sonra derse ara veren öğretmen bu sırada kamerasını kapatmayı unuttu.

Ruben Dario Parras

Kamerasını kapattığını düşünen öğretmen yanına gelen eşinin bluzunu kaldırıp göğüslerini öptü. O sırada derste olan herkes öğretmenin eşinin göğüslerini öptüğü anlara şahit oldu.

ÖĞRENCİLERDEN ÖZÜR DİLEDİ

Öğretmenin bu davranışı karşısında bazı öğrencilerin güldükleri duyuldu. Durum nedeniyle özür dileyen öğretmen, yaptığı açıklamada eşinin bir şeye ihtiyacı olup olmadığını sormak için odaya geldiğini belirtip, "O sırada kameranın kapalı olduğunu sandığım için eşimin göğüslerini öptüm. Bu davranışımdan dolayı herkesten özür dilerim." dedi.

öğretmen meme

Okul müdürü Duran Cespedes, yaptığı açıklamada olayın çok ciddi bir durum olduğunu ve soruşturma açıldığını söyledi.

kolombiya zoom sevişme

kolombiya zoom sevişme

kolombiya zoom sevişme

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 08:47

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE