Can Yaman sevgilisi Diletta Leoattı'yı kucağına alıp düşman çatlattı

Can Yaman-Diletta Leotta çifti ihanet iddialarının üzerine sünger çekip aşklarını tüm tutkularıyla devam ettirme kararı aldı. Leotta'nın İtalyan iş adamı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalanmasının ardından gelen kareler dikkat çekti.

Can Yaman sevgilisi Diletta Leoattı'yı kucağına alıp düşman çatlattı

Can Yaman’ın bir süredir beraber olduğu hatta evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker Diletta Leotta ile iş insanı Ryan Friedkin’in dudak dudağa yakalanması gündem bomba gibi düşmüştü.

diletta leotta ryan friedkin kiss

Bu karelerin ardından Can Yaman'ın ne tepki vereceği merak edilirken Yaman, Leotta'ya olan aşkından vazgeçmedi ve sevgilisinin ardında durmayı tercih etti.

YİNE YENİDEN BİR ARAYA GELDİLER

Can Yaman'ın Diletta Leotta'dan vazgeçmemesi güzel spikerin gönlünü çelmiş olacak ki güzel spiker Leotta'ya geri döndü.

can yaman diletta leotta capri adası

İkili birlikte el ele göz göze İtalya'nın Capri adasına tekneyle tatile çıktı. Gün içinde tatilden ilk görüntüler İtalyan spiker Diletta Leotta'dan gelirken ikinci hamle de Can Yaman'dan geldi.

can yaman diletta leotta capri adası

Can Yaman sevgilisi Leotta ile kucak kucağa çekilmiş görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşarak adeta düşman çatlattı.

can yaman diletta leotta capri adası

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 22:51

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE