Britney Speras Babasıyla Olan Savaşını Kaybetti

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, yaşadığı psikolojik rahatsızlıklardan sonra kendisine vasi olarak atanan babasına karşı savaş açmış, vasi rolünü sonlandırmak için mahkemeye başvuruda bulunmuştu. ABD'li şarkıcının bu talebi reddedildi.

Britney Speras Babasıyla Olan Savaşını Kaybetti

Dünyaca ünlü yıldız Britney Spears 2007 yılında ruhsal sorunlar yaşamaya başlamış ve uzun bir süre sahnelere ara vermişti. Bu süreçte Spears’ın kişisel yaşamı, kariyeri ve mal varlığının büyük bir kısmını kontrol etmesi  için babaJamie Spears  ünlü şarkıcıya vasi olarak atanmıştı. Ancak baba Spears, 2019 yılında kendi sağlık sorunlarını gerekçe göstererek geçici olarak bu görevi bırakmıştı. Vasilik görevi menajer Montgomery'ye verilmişti.

DAVA AÇTI

Zorlu süreçlerden geçen Britney Spears, 17 Ağustos tarihinde Los Angeles’taki California Yüksek Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla yaptığı başvuruda , babası Jamie Spears’ın şahsi vasisi olarak dönmesine karşı çıktığını belirtmiş ve geçici vasisi Jodi Montgomaery’nin kalıcı vasi olarak yer almasını talep etmişti. Britney Spears’ın bu talebi mahkeme tarafından reddedildi.

HAYRANLARI KAMPANYA BAŞLATMIŞTI

38 yaşındaki ünlü şarkıcının hayranları, şarkıcının tuzağa düşürüldüğünü savunarak “Britney’e Özgürlük” hareketini başlatmıştı. 100 binin üzerinde imza toplanan dilekçede, “Spears’ın babası araba sürmesine izin vermiyor, tüm aramaları ve mesajları izleniyor, oy vermesine, biriyle vakit geçirmesine veya parasını onay almadan harcamasına izin verilmiyo, ve eğer kuralı ihlal ederse babası çocuklarını ondan uzaklaştırmakla tehdit ediyor.” şeklinde iddialar yer alıyordu. Baba Jamie Spears bu kampanyaları şaka diye nitelendirmiş ve Britney’in istismar edildiği yönündeki söylentileri yalanlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 17:06

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE