Brad Pitt'ten Alkış Toplayan Hareket! 'Trump'ın 4 Yılda Yapamadığını..'

Hollywood’ın yıldızlarından Brad Pitt, Los Angeles’ta koronavirüs pandemisi nedeniyle ekonomik olarak zorluk çeken ailelere erzak dağıttı. Kamyondaki yiyecek ve içecekleri taşırken görüntülenen dünyaca ünlü yıldız hayranlarından takdir topladı.

Brad Pitt'ten Alkış Toplayan Hareket! 'Trump'ın 4 Yılda Yapamadığını..'

Hollywood’un yakışıklı yıldızı Brad Pitt bu kez yaptığı hareketle sevenlerinden alkış topladı. Son dönemde eski eşi Angelina Jolie ile boşanması ve bir türlü sona ermeyen velayet davası nedeniyle gündemden düşmeyen Pitt, bu kez herkesin takdirini toplayacak bir olayla gündeme geldi.
Yakışıklı oyuncu, koronavirüs pandemisi nedeniyle Los Angeles’ta ekonomik yönden zor günler geçiren ailelere erzak dağıttı.


Yaklaşık 4 saat süren erzak dağıtımında kamyondan malları indirirken görüntülenen Pitt’e övgü dolu sözler yağdı.
Erzak dağıtımından sonra sevenlerine kısa bir dinleti sunan Pitt, büyük alkış toplarken, bazı hayranları “Trump’ın 4 yılda yapamadığını Pitt 4 saatte yaptı” yorumunda bulundu.
Pitt’in bu hareketine alkışlayanlar kadar eleştirenler de oldu. İddiaya göre Brad Pitt, son dönemde bozulan imajını düzeltmek için ‘reklam’ maksatlı böyle bir harekete girişti.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 14:00

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE