Boşanacağını Söylemişti! Cardi B’den Yeni Açıklama Geldi

Son dönemde ‘Muhteşem Yüzyıl’ hayranlığıyla gündeme gelen Carbi B, üç yıldır evli olduğu Offset'ten boşanmaktan vazgeçtiğini açıkladı.

Boşanacağını Söylemişti! Cardi B’den Yeni Açıklama Geldi

Gerçek adı Belcalis Almanzar olan rapçi Cardi B, Offset olarak tanınan Kiari Kendrell Cephus’a açtığı boşanma davasında vazgeçti. Son dönemde ‘Muhteşem Yüzyıl’ hayranlığıyla gündeme gelen Grammy ödüllü rapçi Instagram’dan yaptığı açıklamada eylül ayından beri ayrı yaşadığı eşiyle birlikteliklerini sürdürme kararı aldıklarını açıkladı.

‘BİZ DE BÖYLEYİZ…’

İki yaşında Kiari Cephus adında bir kızı olan Cardi B, yaptığı açıklamada “Bir gün mutluyum, ertesi gün ağzını burnunu kırmak istiyorum. En iyi arkadaşınla konuşmamak gerçekten zor. Tipik bir çiftiz işte, erken evlenmiş iki genciz, biz buyuz. Bizimki de sizin ilişkilerinizden farklı değil. Biz de böyleyiz” ifadelerini kullandı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE