Bomba aşk iddiası gerçek çıktı! Kanye West bakın kiminle yakayı ele verdi?

Bir dönem oyuncu Bradley Cooper ile evli olan manken Irına Shayk ile Kim Kardashian'an ayrılan Kanye West'in aşkı objektiflere takıldı. İkili ilk kez yan yana görüntülendi.

Bomba aşk iddiası gerçek çıktı! Kanye West bakın kiminle yakayı ele verdi?

Yılın yeni aşk bombası Fransa'nın başkenti Paris'ten gündeme düştü. Bir süredir haklarında aşk söylentileri çıkan Irina Shayk ile Kim Kardashian ile yollarını ayıran Kanye West'in aşk yaşadığı iddiaları ortada dolanıyordu.

Bu söylentilere her iki taraftan da herhangi bir yanıt gelmedi. Ama sonunda Irina Shayk ile Kanye West ilk kez birlikte yakalandı.

irina shayk kanye west

PARİS'TE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

35 yaşındaki Rus model Irina Shayk ile 44 yaşındaki Kanye West, birlikte geçirdikleri Fransa tatili sonrası New York'ta havaalanında görüntülendi. Çiçeği burnunda aşıklar, West'in doğum gününü Paris'te birlikte kutladı. 

OBJEKTİFLERDEN KAÇMAYA ÇALIŞTILAR

Daha sonra da özel uçaklarıyla New York'a geri döndü. Shayk ile West'i kelimenin tam anlamıyla bir koruma ordusu gazetecilerden korumaya çalıştı; ama yine de başaramadılar. Shayk maske taktı, Kanye West ise hem maske hem kapüşon takmasına rağmen yine de görüntülenmekten kurtulamadı. 

irina shayk kanye west

NİSAN AYINDAN BU YANA İDDİALAR ORTALIKTA DOLAŞIYORDU

Böylece Irina Shayk ile Kanye West'in gizlice sürdürdükleri birliktelikleri ilk kez ortaya çıkmış oldu. Shayk ile West arasındaki ilişki iddiaları geçtiğimiz nisan ayından bu yana konuşuluyordu.

"FLÖRT DENEBİLİR Mİ BİLMİYORUM"

Shayk ile West arasındaki ilk söylentiler, Deux Moi adlı sitede ortaya atılmıştı. Siteye yazan ve kimliğini belirtmeyen bir "ihbarcı" Kanşe West ile Irina Shayk'ın gizlice flört ettiğini ileri sürdü. Site ise bu iddiaya "Yaptığım incelemeler sonucunda şunu söyleyebilirim ki buna "flört" denebilir mi emin değilim, ama bir ilgi var" diye yanıt verdi. 

BİRBİRLERİNİ 10 YILDIR TANIYORLAR

Aslında flört iddiası ilk anda kulağa biraz yabancı gelse de Irina Shayk ile Kanye West birbirlerini 10 yıldan fazladır tanıyorlar. 2010 yılında Kanye West'in Power adlı video klibinde Irina Shayk bir meleği canlandırmıştı. Bundan iki yıl sonra da Irina Shayk, Paris Moda Haftası'nda, müzikten sonra moda dünyasına da adım atan Kanye West'in koleksiyonunun tanıtıldığı defilere podyuma çıkmıştı. 

irina shayk kanye west

IRINA SHAYK WEST TASARIMI GİYDİ

Dikkatli gözlerin atlamadığı bir başka ayrıntı ise geçen ay gözler önüne serildi. Irina Shayk, Kanye West'in, ünlü giyim firması Balenciaga ile ortak tasarladığı bir tişörtle görüntülendi. 

RONALDO İLE BÜYÜK AŞK YAŞADI

Irina Shayk, kariyerinin en çok dikkat çeken ilişkisini ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile yaşadı. Uzun süre birlikte olan çiftin evleneceği söylentileri de yayılmıştı. Fakat onlar beklenmedik bir şekilde yollarını ayırdılar. Bu konuda çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Bunlardan birine göre Ronaldo, Shayk'ı aldatmıştı. Diğer iddiaya göre ise Ronaldo'nun annesi Shayk'tan ayrılması için oğlunu etkilemişti. 

irina shayk kanye west

KÜÇÜK KIZLARI BİLE ONLARI BİR ARADA TUTAMADI

Irina Shayk, daha sonra oyuncu ve yönetmen Bradley Cooper ile birlikte olmaya başladı. Çift nişanlandı ve Lea de Seine adını verdikleri bir kız çocukları oldu. Herkes onların evlenmesini beklerken yollarını ayırdılar. 

irina shayk kanye west

İDDİALARIN ORTASINDA

Shayk, pandeminin ilk dönemlerinde Heidi Klum'un eski sevgilisi Vito Schnabel ile birlikte görüntülendi defalarca. İkilinin aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı. Schnabel'in, Shayk'ın kızı Lea'yı okula bırakırken görüntülenmesi de bu iddiaları alevlendirdi. Ama sonra Shayk ve Schnabel birlikte görüntülenmez oldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 21:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE