Billie Eilish Depresyona Girdi! “ Yalnız Kalınca Mideme Bıçak..."

James Bond filminin müziğine imza atan genç şarkıcı Billie Eilish, 13 yaşındayken dansı bırakmak zorunda kaldığı için depresyona sürüklendiğini söyledi.

Billie Eilish Depresyona Girdi! “ Yalnız Kalınca Mideme Bıçak..."

Grammy'de en büyük dört ödülü birden kazanan ilk kadın ve en genç şarkıcı olarak tarihe geçen, ABD’li genç müzisyen Billie Eilish, henüz 18 yaşında olmasına rağmen müzik listelerindeki başarısıyla ve aldığı ödüllerle uzun süredir dikkatleri üzerine çekiyor.

Genç pop yıldızı başarılarının yanı sıra hayatına dair yaptığı açıklamalarla da sık sık gündeme geliyor. Eilish kısa süre önce Rolling Stone dergisine verdiği röportajda kendisini depresyona sürükleyen olayın 5 yıl önce gerçekleştiğini söyledi.

billie

“ACIYI HAK ETTİĞİMİ HİSSETTİM”

Genç şarkıcı 13 yaşındayken dans etmeyi bırakmak zorunda kalmasının kendisini depresyona sürüklediğini belirtti.

Eilish, “Sanırım depresyon hip hop sınıfında kalça kıkırdağımı kırmamın ardından dansı bırakmak zorunda kalmam ile başladı. Beni boşluğa gönderdi. Kendime zarar verme aşamasından geçtim. İşin özü acıyı hak ettiğimi hissetmemdi” dedi.

billie

“YALNIZ KALINCA KENDİME GÜVENMİYORDUM”

Sakatlığının ardından sonraki birkaç yılın kendisi için karanlık geçtiğini söyleyen Eilish o dönem yalnız kalmaktan korktuğunu belirtti. 18 yaşındaki şarkıcı "Arkadaşım, 'Eve gidiyorum, görüşürüz’'dediğinde mideme bıçak saplanmış gibi hissediyordum. Yalnız kaldığımda kendime güvenmiyordum" dedi.

Terapi seansların işe yaradığını söyleyen genç şarkıcı ,“Hiçbir yerde ağlayamıyorum. Bağırıp deliye dönemiyorum. Çalışmam gerek” diye konuştu.

billie

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE