Azerbaycanlı Fenomen Bayram Nurlu Kim Kardashian'a Verdi Veriştirdi (Video)

Azerbaycan asıllı Fenomen Bayram Nurlu Bodrum’a geldi. Havaalanından çıkmadan magazinburada.net kameralarıyla karşılaşan Fenomen Kim Kardashian’a verdi veriştirdi.

Samimi tavırlarıyla sempati kazanan Azeri Fenomen Bayram Nurlu, hem yeni projeleriyle ilgili çalışmak için hem de tatil amaçlı Bodrum’a geldi.

Kameraları karşısında gören Nurlu her zamanki gibi çok sıcak karşıladı ekibimizi.

bayram nurlu

“ONUN İSMİNİ BİLE DUYMAK İSTEMİYORUM”

Projeleriyle ilgili sorularımıza da içtenlikle cevap veren Bayram Nurlu, konu Kim Kardashian’a gelince açtı ağzını, yumdu gözünü.

Kim Kardashian’ın nankör bir insan olduğunu söyleyen fenomen sözlerine, “Onun ismini bile duymak istemiyorum” diyerek devam etti.

bayram nurlu azerbaycan

BAYRAM NURLU’YU BU KADAR ÖFKELENDİREN NEYDİ?          

Ermenistan ve Azerbaycan arasında yaşanan çatışmalar sebebiyle, Ermenistan asıllı Kim Kardashian Azerbaycan’a “işgalci devlet” yakıştırması yapmıştı. Buna çok sinirlenen Bayram Nurlu ise sosyal medyada paylaştığı bir videoyla Kim Kardashian’a tepki göstermişti.

bayram nurlu azeri fenomen

"BENİM ÜLKEM HAKKINDA KONUŞURSA HADDİNİ BİLDİRİRİM!"

Kim Kardashian için “O çok kötü bir kadın. Ülkesini nasıl temsil ettiğini herkes biliyor” diyen Bayram Nurlu sözlerine “benim ülkem hakkında konuşursa onun haddini bildiririm” diyerek devam etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 01:40

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE