Ayrılacakları Konuşuluyordu: Ünlü Çift İkinci Balayında

Ayrılacakları konuşulan Kim Kardashian ve Kanye West çifti evliliklerine ikinci bir şans verdiler. Çift şimdilerde aşklarını kurtarmak için Dominik'te tatil yapıyor.

Ayrılacakları Konuşuluyordu: Ünlü Çift İkinci Balayında

ABD’li ünlü rapçi Kanye West, ülkesinde Kasım ayında düzenlenecek Başkanlık seçimlerinde aday olduğunu açıklamasının ardından ortalığı birbirine kattı.Geçtiğimiz günlerde ilk mitingini düzenleyen West, buradaki açıklamaları ve tavrıyla Kardashian ailesini kızdırmış, hayranlarını ise endişelendirmişti.

Kanye West

Kanye West ilk mitinginde gözyaşlarına boğulmuştu.

Mitingde eşi Kim Kardashian ve annesi Kris Jenner’la ilgili sert ifadeler kullanan West, kendisini kilit altında tutmak istediklerini söyleyip boşanmak istediğini öne sürmüştü.

Kanye West  Kardashian

West’in bipolar bozukluğu olduğunu söyleyen Kim Kardashian ise herkesten anlayış beklediğini vurgulamıştı. Evlilikleri sallantıda olan çiftle ilgili çarpıcı bir haber geldi.

People’a konuşan çifte yakın kaynaklar, West ve Kardashian’ın birlikte Dominik Cumhuriyeti’ne gittiğini iddia etti. Habere göre çift evliliklerini kurtarmak için tüm dikkatlerini ilişkilerinin üzerine vermiş durumda.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE