Armie Hammer'ın Sınırları Aşarak Tecavüz Ettiği Kadından Şoke Eden İtiraf

Hakkında yamyamlık iddiaları ortaya atılan Hollywood'un ünlü oyuncusu ve dededen zengin ismi Armie Hammer hakkında ortaya çıkan tecavüz itirafları şoke etti.

Armie Hammer'ın Sınırları Aşarak Tecavüz Ettiği Kadından Şoke Eden İtiraf

Hollywood'un ünlü oyuncusu Armie Hammer hakkında ortaya atılan iddialar arasında en çarpıcı olanı Courtney Vucekovich'e gönderdiği "Seni yemek istiyorum" diye başlayan ve yamyam olduğunu yazdığı mesajıydı.

Armie Hammer Courtney Vucekovich

Bu mesajı alan kadının travma geçirdiği ve psikolojik tedavi gördüğü de öne sürüldü. Bu arada Hammer'ın geçen yılın kasım ayında bir dijital platforma verdiği röportaj da bu iddiaların ardından yeniden gündeme geldi. Hammer, o röportajda kendisine yöneltilen "Hangi tarihi kişilikle akşam yemeği yemek isterdiniz?" sorusuna Marquis de Sade diyerek yanıt vermişti. Tam adı Donatien Alphonse François le Marquis de Sade olan Fransız aristokrat ve felsefe yazarı, sert içerikli erotik yazılarıyla biliniyordu. Yazar, 29 yılını hapishanede, 13 yılını akıl hastanesinde geçirdi.

"AŞKIMI SINAMAK İÇİN SINIRLARIMI ZORLAYARAK BANA SAHİP OLDU"

Armie Hammer'ın kendisine tecavüz ettiğini söyleyen Effie adlı genç kadın, tecavüzün detaylarını şok edici ifadelerle anlattı. Açıklamayı tanınmış kadın hakları avukatı Gloria Allred ile birlikte yapan Effie, Hammer ile 2016'da 20 yaşındayken Facebook üzerinden tanıştığını söyledi. Effie "Ona hemen aşık oldum" derken, ilişki ilerledikçe Hammer'ın "kendisi üzerinde manipülasyon taktikleri kullandığını" iddia etti.

armie hammer tecavüz

Effife, "Giddikçe şiddet dolu bir tutum takınırken, ona olan bağlılığımı sınamak için en sonunda sınırlarımı aştı" dedi.  Kadın ayrıca, Hammer'ı "psikolojik, duygusal ve cinsel şiddet" uygulamakla suçlarken, 24 Nisan 2017'de tecaviüze uğradığını iddia etti. Effie "Armie Hammer Los Angeles'ta bana saatlerce tecavüz etti, kafamı tekrar tekrar duvara vurup, yüzümü yaraladı. Bu arada kaçmaya çalıştım aam bana izin vermedi. Beni öldüreceğini düşündüm. Sonra bana ne olduğuna aldırmadan çekip, gitti. Tamamen şoke olmuştum ve sevdiğim birinin bana bunu yaptığına inanamıyordum" dedi. Effie iddia ettiği tecavüz olayının ardından, intiharı düşünmeye başladığını ve daha önce konuşmadığı için "büyük bir suçluluk duyduğunu" belirtti. Armie Hammer ise bütün bu iddiaları reddetti.

armie hammer  Elizabeth Chambers

ROL ARKADAŞIYLA KAÇAMAK İDDİALARI

Armie Hammer'ın adı geçtiğimiz ekim ayında da Rebecca adlı filmde birlikte rol aldığı Lily James ile söylentilere karışmıştı. Pursuit of Love adlı yapımda babasını canlandıran 10 yıllık evli, 4 çocuk babası 50 yaşındaki Dominic West ile kaçamağı görüntülenen İngiliz oyuncu Lily James'in, Rebecca filmindeki rol arkadaşı Armie Hammer'ın da eşinden ayrılmasına yol açtığı ileri sürülmüştü. Rebecca filminin setinde çalışanların iddialarına göre Lily James, çekimler sırasında Armie Hammer'a karşı flörtöz yaklaşımlar sergiliyordu. Tanıkların iddiasına göre Hammer da bu yaklaşıma kayıtsız kalmıyordu. İddialara göre filmin çekimlerinde Lily James, rol arkadaşına uzun ve sevgi dolu bakışlarla bakıyordu.

 Elizabeth Chambers armie hammer

BOŞANACAKLARINI AÇIKLAMIŞLARDI

Rol aldığı Beni Adınla Çağır (Call Me By Your Name) adlı filmle kariyerinde daha da yükselen Armie Hammer ile ilgili şoke edici bir iddia daha ortaya atıldı. O iddia Hammer'ın cinsel şiddet eşliğinde kadın etini parçalayarak yemeye duyduğu iştah ve özlemi pervasızca dile getirmesiydi. İlk gençlik yıllarında aşık olup evlenen 34 yaşındaki Armie Hammer ile 38 yaşındaki Elizabeth Chambers ile Hollywood'un mutlu çiftleri arasında gösteriliyordu. Fakat geçen yaz boşanacaklarını açıkladılar. Hammer, boşanma kararını sosyal medya sayfasında "13 yıl en iyi arkadaş, ruh eşi, partner ve ebeveyn olarak sürdürdükleri birlikteliklerini bitirme kararı verdiklerini" duyurmuştu.

 Elizabeth Chambers armie hammer

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2021, 00:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER