Anne Olmaya Hazırlanan Katy Perry’den Şok Eden İntihar İtirafı!

Orlando Bloom ile birlikteliğinden ilk çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanan Katy Perry’den şok eden intihar itirafı geldi.

Anne Olmaya Hazırlanan Katy Perry’den Şok Eden İntihar İtirafı!

Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom ile özel hayatına dair samimi itiraflarda bulundu. İlk bebeğine hamile olan Perry, 2017 yılında Bloom ile ayrı oldukları dönemde intiharın eşiğine geldiğini dile getirdi.

“RESMEN ÇÖKTÜM…”

2017 yılında çıkardığı Witness adlı albümünün 2013 yılındaki albümü Prism’in onda biri kadar satış yaptığını söyleyerek bu durumun kendisine zor günler yaşattığını söyleyen şarkıcı, büyük üzüntü yaşadığını belirtti. O dönem Bloom ile kısa bir ayrılık yaşadıklarını da sözlerine ekleyen 35 yaşındaki şarkıcı, “Kariyerim yukarı doğru giderken yaşadığım düşüş kelimenin tam anlamıyla beni ortadan ikiye böldü. Şimdi kızımın babası olacak erkek arkadaşımla da o dönem ayrıydık. Sonra yeni albüm heyecanı yaşadım ama bu onaylama da bana iyi gelmedi ve bu yüzden çöktüm” ifadelerini kullandı.

“İNTİHARI DÜŞÜNDÜM…”

O dönemde intiharı düşündüğünü de söyleyen Katy Perry, “Umut, Tanrı ile ilişkimden dolayı her zaman bir seçenek oldu. Benden daha büyük bir şeyin beni bir amaç uğruna yarattığını ve tek kullanımlık olmadığımı, yaratılan her insanın bir amacı olduğunu düşünerek umudumu yitirmedim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 12:41

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE