Angelina Jolie'nin İtirafları Brad Pitt'i Çökertti! Oğlu da Darbeyi İndirdi

Brad Pitt, hiç çekmedi son aşkı Angelina Jolie'den çektiği kadar. Jolie, ünlü aktör hakkında akla hayale gelmez iddiaları ortaya attı. Çiftin evlatlık oğulları Maddox da annesine destek verince Brad Pitt, tam bir hayal kırıklığı yaşadı.

Angelina Jolie'nin İtirafları Brad Pitt'i Çökertti! Oğlu da Darbeyi İndirdi

Hollywood'un iki star ismi Brad Pitt ile Angelina Jolie arasındaki yasal mücadele giderek kızışmaya başladı.

angelina jolie brad pitt

Jolie'nin "Brad Pitt bana ilişkimiz süresince şiddet uyguladı. Çocuklarım da yasal olarak buna tanıklık etmeye hazır" çıkışından sonra çiftin evlat edindiği en büyük oğlan Maddox, Angelina Jolie'nin iddialarını destekler nitelikte açıklamalar yaptı.

angelina jolie

BABASINI AİLEDEN DIŞLADI

Brad Pitt'in kendisine sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığını ileri süren ve aktörün soruşturma geçirmesine neden olan açıklamaların ardından bu kez de Maddox'ın yasal soyadını değiştirmek istediği iddia edildi. Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin altı çocuğu "Jolie Pitt" soyadını taşıyor. Fakat iddialara göre 19 yaşındaki Maddox, bu durumu değişirip Pitt'in soyadını yasal olarak kimlik bilgilerinden çıkarttırmak ve bunun yerine Jolie soyadını kullanmak istiyor. Yine ileri sürülenlere göre Angelina Jolie oğlunu bu konuda asla desteklemiyor ve soyadında "Pitt"in de kalmasını istiyor.

brad pitt maddox

BABASI BRAD PITT HAKKINDA HİÇ DE İYİ KONUŞMADI

Bu arada basına sızan bilgilere göre Maddox Jolie Pitt daha önce de "18 yaşını geçmiş bir yetişkin olarak" ifade verdi ve 57 yaşındaki Brad Pitt hakkında hiç de hoş olmayan iddialarda bulundu. Üniversite eğitimi için Güney Kore'ye giden ancak pandemi yüzünden annesinin ve kardeşlerinin yanına dönen Maddox'ın, mahkeme heyetine verdiği ifade hakkında US Weekly'ye konuşan bir kaynak "Maddox, boşanma ve velayet davası kapsamında ifade verdi. Ancak orada söyledikleri, Pitt açısından gurur duyulacak şeyler değil" diye konuştu.

brad pitt

JOLIE, SOYADI KONUSUNDA OĞLUNU DESTEKLEMİYOR

Aynı kaynak, Maddox'ın soyadındaki "Pitt" kısmını zaten bir süredir kullanmadığını, bu durumu yasal olarak da kalıcı hale getirmek istediğini ileri sürdü. Fakat Angelina Jolie'nin her ne kadar Brad Pitt ile yollarını ayırmasına ve hala gerilimli bir süreç yaşamalarına rağmen oğlunu bu konuda desteklemediği de ifade edildi.

angelina jolie

PITT SORUŞTURMA SONRASI AKLANMIŞTI

Maddox daha önce, çiftin boşanma sürecinin başlangıcında Pitt'in alkol etkisi altındayken kendisine şiddet uyguladığını ileri sürmüştü. Bu iddialar üzerine Pitt, hem FBI hem de Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri tarafından soruşturulmuştu. Bu süreçte terapi de alan Pitt, soruşturmadan aklandı. Bu iddialar yüzünden çocuklarıyla görüşmesine de izin verilmeyen Pitt, aklandıktan sonra tekrar çocuklarıyla görüşmeye başladı. Pitt'in, altı çocuğuna daha yakın olmak için onların anneleri Jolie ile birlikte yaşadığı Los Feliz'de bir malikaneye taşındığı da basına yansıyan iddialar arasında.

brad pitt

NEDEN BUNLAR PITT'IN BAŞINA GELİYOR?

Tüm bunlar olup biterken, bazı kaynaklar da Angelina Jolie'nin tüm bu iddaları Brad Pitt'i yıpratmak için öne sürdüğünü savundu. US Weekly'ye de yansıyan bu iddialara göre "Angelina Jolie, son dört buçuk yılda, Brad Pitt hakkında bazı iddialar ortaya attı. Ancak bunların hiçbiri kanıtlanamadı. Bütün bunlar Brad Pitt'i üzmekten başka hiçbir işe yaramadı." Bu kaynak, Jolie'nin altı çocuğunu, Brad Pitt'i üzmek için kullandığını da ileri sürdü.

angelina jolie

ANGELINA JOLIE-BRAD PITT  ÇİFTİNİN ALTI ÇOCUĞU VAR

Brad Pitt ile Angelina Jolie, uzun bir ilişkinin ardından 2014 yılında evlendiler, faka iki yıl sonra boşanma kararı verdiler. 2019'da resmi olarak boşansalar da altı çocuklarının velayeti nedeniyle yaşadıkları gerilim sürüyor. Çiftin, üçü biyolojik üçü evlatlık altı tane çocuğu bulunuyor. En büyük çocukları Maddox 19 yaşında. Diğer çocukları Pax 17, Zahara 16, Shiloh 15, ikizleri Knox ve Vivienne ise 12 yaşında.

MADDOX ASLEN KAMBOÇYA'LI

Artık 19 yaşında genç bir delikanlı Maddox Jolie Pitt . Hatta yüksek öğrenim için evinden bile ayrıldı. Jolie en büyük oğlu olan Maddox'u 2004 yılında minik bir çocukken evlat edindi. Kamboçya'dan evlat edindiği Maddox, artık annesine iş konusunda da yardımcı oluyor.

angelina jolie maddox jolie pitt

ANASININ KUZUSU

2001 yılında Kamboçya'da doğan Maddox'a o dönemde Rath Vibol adı verilmişti. Ancak Jolie onu evlat edindikten sonra Maddox Chivan adını verdi. Jolie, evlat edinme sürecinin başlarında bazı zorluklar yaşadı. Küçük çocuğun aslında kimsesiz olmadığı, evlatlık verilmediği tam tersine 100 dolara satıldığı iddiaları ortaya atıldı. Fakat bu iddialar kanıtlanmadı. Artık bir yetişkin olan Maddox, işlerinde de annesine yardımcı oluyor.

ANNESİNİN SETİNDE KAMERA ARKASINDA ÇALIŞTI

Jolie'nin yönetmenliğini üstlendiği First They Killer My Father adlı filmin çekimleri sırasında kamera arkasında çalıştı Maddox. Kendi köklerinin geldiği Kamboçya'nın en zorlu dönemlerinden birini anlatan filmin çekimleri sırasında annesinin en büyük destekçisi oldu.

angelina jolie

PITT İLE TERS DÜŞTÜ

Maddox Jolie Pitt, Brad Pitt ile boşanma sürecinde de Brad Pitt ile ters düştü. Hatta onun kendisine şiddet uyguladığını bile ileri sürdü. 19 yaşındaki Maddox, üniversite eğitimi için Güney Kore'ye gitti. Biyokimya eğitimi gören Maddox, hem okuduğu ülkenin dilini hem de Rusça'yı öğrenmeye çalışıyor. Fakat koronavirüs pandemisi nedeniyle Los Angeles'a ailesinin yanında bir süredir.

brad pitt

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 22:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER