Angelina Jolie'den Brad Pitt'le İlgili Şaşırtan İddia: İlişkisi Var

Angelina Jolie, 3'ü biyolojik 3'ü de evlatlık olmak üzere 6 çocuğunun babası Brad Pitt'le ilgili şaşırtan bir iddia ortaya attı. İkili resmi olarak boşansa da mali ve çocukların velayetiyle ilgili konuları bir çözüme kavuşturamadı. Jolie, Brad Pitt’ten boşanma sürecini yürüten özel yargıcın davadan men edilmesini istedi. Gerekçe olarak da özel Yargıç John W. Ouderkirk’ün Bradd Pitt'in avukatıyla olan ilişkisini gösterdi.

Angelina Jolie'den Brad Pitt'le İlgili Şaşırtan İddia: İlişkisi Var

Angelina Jolie, 3'ü biyolojik 3'ü de evlatlık olmak üzere 6 çocuğunun babası Brad Pitt'le ilgili şaşırtan bir iddia ortaya attı.

angelina jolie brad pitt

İkili resmi olarak boşansa da mali ve çocukların velayetiyle ilgili konuları bir çözüme kavuşturamadı. Jolie, Brad Pitt’ten boşanma sürecini yürüten özel yargıcın davadan men edilmesini istedi. Gerekçe olarak da özel Yargıç John W. Ouderkirk’ün Bradd Pitt'in avukatıyla olan ilişkisini gösterdi.

JOLIE DAVAYA BAKAN ÖZEL YARGICIN ÖZEL İLİŞKİLERİN İÇİNDE OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Brad Pitt’ten boşanma sürecini yürüten özel yargıcın davadan men edilmesini istedi. Jolie, yargıcın Pitt’in avukatlarından biriyle iş ilişkileri konusunda yeterince açık olmadığını iddia etti.

angelina jolie brad pitt

Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ndeki dosyaya göre Jolie, 2016’da açtığı boşanma davasından Yargıç John W. Ouderkirk’ün çıkarılması gerektiğini iddia etti. Jolie’ye göre yargıç, Pitt’in avukatı Anne C. Kiley’nin de dahil olduğu diğer davalarına dair yeterince açık davranmadı. Söz konusu dosyada "Ouderkirk, davalının avukatıyla arasındaki mevcut müşteri ilişkisini gösteren davaları açıklamadı" ifadeleri yer aldı.

BRAD PITT VE ANGELINA JOLIE YARGICA PARA ÖDÜYOR

İddiaya göre Pitt’in avukatı dikkat çekici bir davadaki görevinin uzatılması için Yargıç Ouderkirk’ün mali çıkarlarını aktif olarak savundu. Diğer ünlü çiftler gibi Pitt ve Jolie de dosyaların ve içlerindeki kişisel, mali ayrıntıların gizli tutulması için özel yargıca para ödüyor. Jolie’nin pazartesi günü yaptığı başvuru, özel bir yargıcın diğer yargıçların uymakla yükümlü olduğu şeffaflık ve çıkar çatışması kurallarına uyması gerektiğini vurguluyor.

angelina jolie brad pitt mr and mrs smith

Page Six ’in haberine göre Pitt tarafı, Ouderkirk’ü davada tutmak konusunda ısrar ediyor. Nisan 2019’da avukatların talebi neticesinde Pitt ve Jolie’nin resmen boşandığı ilan edilmiş ve Pitt soyadı Jolie’nin kimliğinden çıkarılmıştı.

Ancak çift bekar ilan edilse de, mali ve çocukların velayetiyle ilgili konuların görüşülmeye devam ettiği belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 23:07

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE