Amanda Holden Göğüsleriyle Olay Oldu! Üstsüz Bir Şekilde...

İngiliz televizyon yıldız 49 yaşındaki Amanda Holden yine çok konuşulacak bir çekime imza attı. Holden, göğüs kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için üstsüz bir şekilde röntgen çekilirken yaşanan anları kaydedip paylaştı.

Amanda Holden Göğüsleriyle Olay Oldu! Üstsüz Bir Şekilde...

Yetenek Sizssiniz programında göğüsleri görünen ve sonradan programın reytinglerini yükseltmek için kasten göğüslerinin dışarı çıkmasını sağladığını itiraf eden Amanda Holden, yine çok konuşulacak bir çekime imza attı.

amanda

Holden, göğüs kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için üstsüz bir şekilde röntgen çekilirken o anları videoya kaydedip belgesel haline getirdi. Holden, röntgen odasında elindeki mikrofona konuşarak tüm kadınlara göğüs kanserinde erken teşhisin çok önemli olduğunu ve tüm kadınları röntgen çekmeleri gerektiğini söyledi.

amanda

“GÖĞÜS RÖNTGENİ İÇİN HASTANEDEYİM”

Holden, "Bu sabah göğüs röntgeni için hastanedeyim. Her zaman düzenli olrak röntgen çekerim, her seferinde röntgene girmeden önce bir endişelenirim ama bu süre sonra bu endişeyi atarım" dedi.

amanda

amanda

Üstsüz bir şekilde cihazın önünde mikrofona konuşan Holden, bu işlemi tüm kadınların yapmaları gerektiğini söyledi.

Röntgende görev yapan hemşire yaptığı açıklamada Holden'ın düzenli olarak röntgene geldiğini ve Holden ile konuştuktan sonra röntgene gelen kadınların sayısında çok büyük bir artış meydana geldiğini söyledi.

amanda

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE