Adele'den Çarpıcı Sözler : "Sanki İlk Kez Vücuduma Girmişim Gibi"

İngiliz şarkıcı Adele, hayatının değiştiren kitabı sosyal medya hesabından hayranları ile paylaştı. Adele, kitabı paylaşırken “Herkes bu kitabı okusun” notunu düştü.

Adele'den Çarpıcı Sözler : "Sanki İlk Kez Vücuduma Girmişim Gibi"

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, Glennon Doyle’un ‘Untamed-Stop Pleasing, Start Living’ (Yabani-Memnun Etmeyi Bırakın, Yaşamaya Başlayın) kitabını okuduktan sonra hayatının değiştiğini söyledi.32 yaşındaki şarkıcı kendisine ilham veren bir kitabı hayranlarıyla paylaştı.

"BU KİTAP BEYNİNİZİ SARSACAK"
Adele, kitabın kapağını paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:

“Eğer hazırsanız, bu kitap beyninizi sarsacak ve ruhunuza çığlık attıracak. Bu kitabı okuduktan sonra kendim için çok hazırım! Sanki ilk kez vücuduma girmişim gibi. Hayata tutunmak için herkes bunu yapsın, okusun, yaşasın, deneyimlesin.

Sadece kendi neşemden, mutluluğumdan ve özgürlüğümden sorumlu olduğumu bilmiyordum! Özgürleşmemizin etrafımızdakileri de özgürleştireceğini kim biliyordu? Çünkü ben bilmiyordum!! Tıpkı bir Disney karakteri gibi stresli, dağınık, kafası karışık ve kendimizi düşünmememiz gerektiğini sanıyordum ” dedi.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE