61 Yaşındaki Kayınpederinden Çocuk Yapan Genç Kadın Pişman Oldu ama...

ABD'de Mackenzie Yocum isimli bir kadın nişanlısının 61 yaşındaki babasından çocuk yaptı. Yocum, pişmanlığının çocuk yapmak olmadığını ilişkiyi bitirmeden yeni bir ilişkiye başlamaktan kaynaklandığını söyledi.

61 Yaşındaki Kayınpederinden Çocuk Yapan Genç Kadın Pişman Oldu ama...

ABD’nin Illinois eyaletinde yaşayan 25 yaşındaki Mackenzie Yocum, nişanlısının 61 yaşındaki evli babasından çocuk dünyaya getirdi. 

Mackenzie Yocum jeff scholl

ABD'li 61 yaşındaki Jeff Scholl isimli adamın ile oğlunun nişanlansıyla ilişki yaşadığı ve bir çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı.

Evli ve 4 çocuk sahibi 61 yaşındaki baba Jeff Scholl ile 25 yaşındaki Mackenzie Yocum ABD basınına mutluluk pozları verdi.

NİŞANLISIYLA SORUN YAŞADIĞI DÖNEMDE BABA DEVREYE GİRDİ

Illinois kentinde yaşayan Mackenzie Yocum, nişanlısıyla yaşadığı sorunlar döneminde nişanlısının babası olan 61 yaşındaki Jeff Scholl'un kendisiyle ilgilendiğini ve bu sırada yakınlaştıklarını ifade etti. 

Mackenzie Yocum jeff scholl

"PİŞMAN OLDUĞUM TEK ŞEY..."

Yocum, nişanlısının babası ile ilişkiye başladıklarını, ilişkilerini 6 ay kadar gizli tuttuklarını kaydederek, “Pişman olduğum tek şey dürüst olmamak ve önceki ilişkilerimiz bitmeden Jeff ile bir ilişki kurmak” dedi. Çiftin şu anda Wyatt adında bir kızları bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 23:46

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE