50 yaşındaki Sofia Vergara bikinisiyle poz verdi

Rol aldığı 'Modern Family' adlı diziyle şöhretinde ikinci bir çıkış yakalayan 50 yaşındaki Sofia Vergara, geçtiğimiz yıllarda tiroit kanserine yakalanmış ve atlatmıştı. Vergara, son olarak eşi Joe Manganiello ile tropikal bir kaçamak yaptı. Yıllara meydan okuyan güzel oyuncu bikinili pozuyla beğeni topladı.

50 yaşındaki Sofia Vergara bikinisiyle poz verdi

'Modern Family' dizisinin yıldızı Sofia Vergara (50), geçtiğimiz sene sunuculuğunu üstlendiği 2021 Stand Up to Cancer etkinliğinde, kendisine henüz 28 yaşındayken konulan tiroit kanseri teşhisinden söz etmişti.

ABD'li oyuncu Vergara, "Rutin muayenede doktorum boynumda bir yumru fark etti. Pek çok test yaptılar ve sonunda bana tiroit kanseri olduğumu söylediler" demişti. 

"KANSERLE İLGİLİ HER ŞEYİ ARAŞTIRDIM"

"Gençken kanser sözcüğünü duyduğunuzda aklınız pek çok yere gidiyor..." diyen Vergara, "Panik yapmamaya çalıştım ve eğitim almaya karar verdim. Her kitabı okudum, kanserle ilgili her şeyi araştırdım." ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncu, ayrıca "Erken teşhis ve doktorlarım ile ailemin desteğini almak en önemlisiydi" diye konuşmuştu.

50 yaşındaki Sofia Vergara bikinisiyle poz verdi

HALA İLAÇ KULLANIYOR 

Vergara, daha önce de kanserle mücadelesini anlatırken, tiroidinin alınması gerektiğini ve böylece tamamen iyileşebileceğini açıklamıştı. Oyuncu, hipotiroidiyi (tiroit bezinin az çalışmasına bağlı olarak tiroit hormonlarının az salgılanması) önlemek için hala ilaç kullanıyor. Ünlü yıldız, konuşmasında; "Bu süre zarfında sadece tiroit kanseriyle ilgili değil, aynı zamanda kriz zamanlarında birlikte daha iyi olduğumuzu da öğrendim" ifadesini kullandı. Ünlü oyuncu, geçen yıl hayranlarına mamografi çektirmenin önemini anlatmıştı.

50 yaşındaki Sofia Vergara bikinisiyle poz verdi

YILLARA MEYDAN OKUYOR

Sofia Vergara, sosyal medyadaki son pozlarıyla olay oldu. Kocasıyla tatilde olan 50 yaşındaki Vergara siyah bikinisini giyip yıllara meydan okuduğunu kanıtladı. Güzelliğiyle dikkat çeken Sofia Vergara'ya beğeni yağdı.

50 yaşındaki Sofia Vergara bikinisiyle poz verdi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER