42'lik Nicole Scherzinger Seksi Bikinisiyle Saunanın Hararetini Yükseltti!

Amerikalı şarkıcı Nicole Scherzinger, üzerine giydiği seksi bir bikiniyle saunada poz verdi. Hayatın ağır yükünün saunada yapılacak haftalık detoksla atılabileceğini söyleyen Scherzinger'in pozları saunanın ateşini yükseltti.

42'lik Nicole Scherzinger Seksi Bikinisiyle Saunanın Hararetini Yükseltti!

42 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Nicole Scherzinger, haftalık detoksunu yapmak için girdiği saunada kağıt kadar ince bikinisi ile çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak hayranlarını heyecanlandırdı.

nicole scherzinger sauna

Nicole, cesur fotoğraflarını tüm takipçilerine haftalık olarak saunaya gidip vücut detoksu yapmalarını önererek paylaştı.

nicole scherzinger sauna

 42 yaşındaki güzel şarkıcı, haftada bir saunaya girmenin sadece, inflimasyonu azaltmadığını ayrıca, vücutta kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırdığını ve vücudun detoks yapmasına yardımcı olduğunu söyledi.

nicole scherzinger sauna 3

"BU KADAR İYİ GÖRÜNECEĞİMİ BİLSEM HER HAFTA SAUNAYA GİRERİM"

Hayranları fotoğrafa, "Kendine bak sen insansın? Bu kadar iyi görüneceğimi bilsem ben her hafta saunaya girerim" yorumlarını yaptı.

nicole scherzinger

Nicole, daha önce bando grup arkadaşları olan Ashley Roberts, Carmit Bachar, Melody Thornton, ve Kimberly Wyatt ile tekrar birleşip yeni bir single şarkı üzerinde çalışıyor. 

nicole scherzinger

Grup arkadaşları ile tekrar birleşmesi hakkında konuşan Nicole, "Bazı şeylerin ne kadar hızlı ilerlediğini fark etmezsin" diyerek yorum yaptı. 

nicole scherzinger

nicole scherzinger

nicole scherzinger KANYON

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER