40'a Yakın Kadınla Aynı Anda Aşk Yaşayan Adam Fena Faka Bastı

Japonya'da bir pazarlama şirketinde yarı zamanlı olarak çalışan 39 yaşındaki Takashi Miyagawa, akıllara durgunluk veren bir olaya imza attı.

40'a Yakın Kadınla Aynı Anda Aşk Yaşayan Adam Fena Faka Bastı

Son dönemin Don Juan hikayesi Japonya'dan geldi. Aynı anda 40'a yakın kadınla ilişkiye giren adam yakayı fena ele verdi.

Takashi Miyagawa

Takashi Miyagawa; işi sayesinde tanıştığı 40 kadar kadınla aynı anda 'evlilik vaadi' vererek ilişki yaşayan adam, hediye alarak maddi çıkar elde edebilmek için her birine farklı bir doğum tarihi söyledi.

Birkaç kadının durumu fark etmesi üzerine birbirlerine ulaşarak şikâyet etmesi üzerine harekete geçen polis Miyagawa'nın sabit bir adresi olmadığını belirledi.

japon güzeli

Asıl doğum tarihi 13 Kasım olan Takashi Miyagawa'nın kadınlardan birine 22 Şubat, birine Haziran, bir başkasına ise Nisan ayında doğduğunu söyleyerek yılın farklı dönemlerinde kadınlardan pahalı hediyeler aldığı ortaya çıktı. 

japon güzeli

Miyagawa, şikâyetlerin ardından 'dolandırıcılık' suçlamasıyla gözaltına alındı. Hakkındaki soruşturma devam ederekn, kandırdığı kadınların sayısının şimdiye kadar tespit edilenlerden daha fazla olabileceği tahmin ediliyor.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE