Sabahattin Ali'nin ölümsüz eserlerinden İstek Şiiri'ni 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde farkındalık yaratmak amacıyla müzikal ruhla birleştiren Murat Emre Üstün, yeni teklisinin isminin 'Mum Gibi' olarak anılmasını istiyor. 

Wilma Elles şiddet mağduru oldu!

Dünya toplumları üzerinde 'Kadına Karşı Şiddet'e hayır demek ve durumun bir erkek gözünden net tepki oluşturduğu çarpıcı sahneleri konu alan klipte; Wilma Elles, Burak Bozdağ ve Gülsüm Baylık gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Şeyma Subaşı 1 aylık eşinden veto yedi: Bikinili paylaşım yapmamdan rahatsız oluyor Şeyma Subaşı 1 aylık eşinden veto yedi: Bikinili paylaşım yapmamdan rahatsız oluyor

Wilma Elles şiddet mağduru oldu!

Wilma Elles klipte şiddet gören bir kadın rolünde oynayarak konuya dikkat çekerken rolünün etkinden üzülme süre kurtuladıpını belirtti. klip yönetmeni koltuğunda ise Vedat Ince oturuyor. 

Wilma Elles şiddet mağduru oldu!

PİA MUSİC PRODUCTİON etiketiyle tüm dijital platfromlarda yayınlanan şarkının müziği projenin prodüktörlüğünü de üstlenen Erhan Doğancıoğlu imzası taşıyor. Düzenlemesi ise yine Doğancıoğlu'na ait. Mix-Massteringini ise Tolga Borucu ve Olcay Bağrıyanık yaptı.