Dünyanın gözü haftalardır Ukrayna'dan gelen haberlerdeyken Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Svetlana Krivonogikh ile yasak aşk yaşaması üzerine dünyaya geldiği öne sürülen Luiza Rozova, Rusya'nın işgal etmesinden bu yana birçok sosyal medya kullanıcısından hakaret içeren yorumlara daha fazla dayanamadı. 

Vladimir Putin'ın yasak aşkının meyvesi Luiza Rozova tahammül edemedi!

Rozova, 84 bini aşkın takipçisi bulunan sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımların altına gelen 'katilin kızı', 'baban bir psikopat', 'umarım ölürsün' tarzında yorumlar alınca hesabını gizli olarak ayarladı. 

Vladimir Putin'ın yasak aşkının meyvesi Luiza Rozova tahammül edemedi!

İstanbul Boğazı kapatıldı İstanbul Boğazı kapatıldı

Rusya'nın en zengin kadınlarından olan Svetlana Krivonogikh'in kızı Luiza, babasının Putin olduğuna dair gelen mesaj ve yorumlara hiçbir zaman yanıt vermezken yapılan yorumların bir kısmı da Putin'e olan benzerliğiyle alakalıydı. Bir sosyal medya kullanıcısı Luiza'ya "Fare gibi sığınakta mı oturuyorsunuz?" yazarken, bir diğeri de "Katilin, savaş suçlusunun, psikopatın ve uyuşturucu bağımlısının kızı" ifadelerini kullandı. Bazı kullanıcılar ise genç kızın fotoğraflarına Ukrayna bayrağına atıfta bulunarak çeşitli emojiler bıraktı.

Vladimir Putin'ın yasak aşkının meyvesi Luiza Rozova tahammül edemedi!

Genç kız, son olarak yapılan bu yorumlara dayanamayarak sosyal medya hesabını kalıcı olarak sildi.