Merve Dizdar'a bir tepki de Ebru Şancı'dan geldi: "Kol kırılır yen içinde kalır..." Merve Dizdar'a bir tepki de Ebru Şancı'dan geldi: "Kol kırılır yen içinde kalır..."

Atiye’den kardeş itirafı: Ablam varmış, aynı şehirde yaşayıp birbirimizden haberimiz yokmuş

Ünlü şarkıcı Atiye, Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler’de ailesiyle ilgisi şaşırtan bir itirafta bulundu.

Ünlü şarkıcı Atiye, ablası olduğunu yıllar sonra öğrendi!

“Ablam varmış, aynı şehirde yaşayıp birbirimizden haberimiz yokmuş” diyen Atiye, kız kardeşi Mirjana ile hikayesini böyle anlattı:

“Ablam varmış, aynı şehirde yaşayıp birbirimizden haberimiz yoktu. O da müzisyen, piyano çalıyor, besteleri var. Birbirimizi bulduk. Babam yıllar önce söylemişti, kardeşin olabilir diye… Aile içinde konu yoğun olarak açılmadı. Araştırdım ve bir şekilde ablamı buldum, ilk olarak fotoğrafını gördüm, bana da çok benziyor babama da çok benziyor. Ablam için büyük bir şok oldu. Önce babamla bir araya geldiler, inanmadı bize… Ben emindim, bize çok benziyor. Senelerce aynı şehirde yaşayıp hiç tanışmadık, Türkçe bilmiyor, bir Alman gibi yetişmiş. Birbirimizi gördüğümüzde, her şey netleşince birbirimize sarıldık. O günden bugüne çok yakınız, birbirimizi seviyoruz. Benimle ilgili şarkı yazdı, Bremen’de stüdyoya girdik birlikte okuduk. Benim kızımla aynı yaşta kızı var.. Benim için çok pozitif, çok olumlu, hayatıma giren bir hediye gibi görüyorum…”

Ünlü şarkıcı Atiye, ablası olduğunu yıllar sonra öğrendi!

Atiye ve kız kardeşi Mirjana'nın birlikte okudukları şarkının ismi ‘Schwesterherz’ Türkçesiyle "canım kardeşim" anlamını taşıyor.