Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in paylaştığı TRT’nin MİT’i konu alan dizisi Teşkilat, 28 Mart Pazar akşamı 4’üncü bölümüyle ekranlara geldi.

Ünlü Oyuncu Teşkilat Dizisine Veda mı Ediyor?

Yayınlandığı ilk bölüm itibariyle geniş yankı uyandıran Teşkilat yine nefesleri kesti. Sevilen dizinin 7 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelecek olan 5’inci bölümünden ilk fragman yayınladı.

Türklerin Berlin’deki ırkçı saldırıları protesto ettiği eyleme bombalı araçla saldırı yapılmak isteniyor. Bu saldırıyı durdurmak için Serdar, Hulki ve Zehra harekete geçerken, Serdar Alman polisi tarafından gözaltına alınıyor.

Kripto para şirketi sahibi Gökalp İçer'e yurt dışı yasağı geldi! Kripto para şirketi sahibi Gökalp İçer'e yurt dışı yasağı geldi!

Öte yandan Serdar, ajan olduğunu anladığı Ceren’i evlenme teklifi ediyor. Tam o sırada Ceren, keskin nişancının hedefine giriyor. Ceren karakterine hayat veren Ezgi Eyüboğlu'nun diziye veda edip etmeyeceği merak konusu oldu.

TEŞKİLAT SON BÖLÜM ÖZETİ
Ekibin operasyonu ile planları bozulan Zayed Fadi intikam almak istiyor. Serdar’ın Berlin’den çıkıp çıkmadığını öğrenmek için adamlarını seferber ediyor.

Fadi, Serdar’ı da yok edilecekler listesinin başına yerleştiriyor. Serdar ise Fadi ve adamlarını Berlin’i terk ettiğine inandırıyor. Ekip elde ettiği istihbaratla Fadi’nin provokasyonlarını önlemek için harekete geçiyor.

Serdar ve ekibin Berlin’i terk etmeyerek tüm planları alt üst etmesi, Ceren’i zor duruma sokuyor. Ceren, artık kendini Fadi’ye yeniden kanıtlamak zorunda.

NEO-NAZİLERDEN TÜRKLERE KARŞI BÜYÜK OYUN
Fadi’nin adamlarının desteği ile Neo-Nazi grupları Berlin’de gurbetçi Türklere saldırıyor.

Ekip bu saldırıların önüne geçmek için tehlikeli bir oyun kuruyor.

Serdar farklı bir kimlikle Neo-Nazilerin içine sızıyor. Serdar bu zorlu görevde geçmiş travmalarının etkisinde kalıyor. Gurbetçi Türklere karşı provokasyonlara engel olmaya çalışan ekip, uluslar arası bir krizin içine sürükleniyor.