Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Ozan Şer, gece ile ilgili "Cem Yılmaz'a gelip de gülmemek mümkün değil. Kendisi biliyorsunuz çok başarılı stand-upçımız. Severek izliyoruz. Takdir ettiğimiz bir sanatçımız. Böyle güzel bir gecede de bu oluşuma destek verdiği için kendisine müteşekkiriz." açıklamasını yaptı. 

BAHAR ŞER: CEM YILMAZ'A VAKFIM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Gece ile ilgili konuşan TEYEV icra komitesi üyesi Bahar Şer'de "Cem Bey zaten tartışılmaz. Çok eğleneceğimize eminiz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Vakfım adına da teşekkür ediyorum bize böyle bir geceyi organize ettiği için." dedi.

Doa’dan dikkat çeken Maske çıkışı! Doa’dan dikkat çeken Maske çıkışı!

Magazinburada.net muhabirinin "Kadınlar genelde komik erkekler sever. Ozan Bey espirili midir?" sorusu karşısında ise Bahar Şer "Çok... Muhteşem... Gerçekten çok espirilidir." yanıtını verdi. 

OZAN ŞER: ÇOK FAZLA BÜYÜK İDEALLERİMİZ YOK

Eşinin bu açıklamasının üzerine Ozan Şer ise "Hayatı iyi analiz ederseniz hayatın içinde espirinin, latifenin, gülmenin de olması gerektiğini bilirsiniz. Ona göre ciddiye alırsınız ve güzellik katarsınız hayatınıza. Biz de kanaatinde, dengeli bir şekilde hepsini yapmaya çalışıyoruz. İş hayatında çok hırslı değiliz. Çok fazla büyük ideallerimiz yok. Ailemizle beraber güzel geçinebileceğimiz bir hedef belirledik kendimize. Çok şükür fazla da sapmıyoruz hedefimizden. O yüzden genelde pozitif oluyoruz. Onun haricinde iş dünyasında yaşadığımız gerginlikleri de ev hayatımıza yansıtmamayı prensiplerimiz arasıbna koyduk. Şimdilik iyi gidiyoruz." yorumunda bulundu.