Hayırsever kimliği ile tanınan İş insanı Recep Ali Keydal'ın kim olduğu merak ediliyor.

Google'da Recep Ali Keydal kimdir diyerek merak edip aratanlar Recep Ali Keydal ile ilgili ilginç bilgilerle karşılaşıyor. 

recep ali keydal kimdir

Peki yatırımcı iş insanı Recep Ali Keydal kimdir, hangi işlerle uğraşıyor, Türkiye Recep Ali Keydal'ı nasıl tanıyor, gelin birlikte bakalım.

RECEP ALİ KEYDAL HİSSELERİNİ KATARLILAR'A SATTI

Ordu'nun Aybastı ilçesinde dünyaya gelen yatırımcı iş insanı Recep Ali KEYDAL 1973 doğumlu.

2017 yılına kadar Denge Holding Yönetim Kurulu Başkanı görevini yürüten yatırımcı iş insanı Recep Ali KEYDAL 1997-2005 yılları arasında çeşitli şirketlerde ortak ve yönetici ortak olarak görev yaptıktan sonra 2005 yılından itibaren girişimlerini bugünkü unvanı ile DNG Dış Ticaret A.Ş.'nde sürdürmeye başlamıştır.

Denge Yatırım Holding A.Ş.'nin kuruluşundan itibaren Şirket'in Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Recep Ali KEYDAL; aynı zamanda DNG Dış Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Borlease Otomotiv A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Yatırımcı iş insanı Recep Ali KEYDAL'ın Uluslararası Ekonomik İlişkiler dalında lisans derecesine sahip bulunmaktadır. Aynı zamanda hukukçudur. 

Yatırımcı iş insanı Recep Ali Keydal, halka açık şirketinin hisselerini geçtiğimiz senelerde Katarlılar'a satmıştır.

RECEP ALİ KEYDAL HAYIRSEVER KİMLİĞİ İLE DE ÖNE ÇIKIYOR

Yatırımcı iş insanı Recep Ali Keydal, cemiyet hayatında yardımsever kimlikleri ile bilinen, Sinem Nefesoğlu başkanlığında kurulan Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği'nin en büyük bağışçıları arasında yer alıyor. Keydal. amacı, okul öncesi çocukların eğitim alabilmeleri ve annelerinin de çalışma imkanı bulabilmeleri için anaokulları yapılmasına destek olmak olan derneğin yaptırdığı okullara yaptığı bağışlarla tanınıyor. Hatta Keydal, Kartal Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda açılan beşinci anaokulun yapımına büyük destek sağlamıştı.

recep ali keydal anasınıfı

Borsadan büyük bir servet kazanan Keydal, önce Amerika Birleşik Devletleri'ne yerleşmeye karar vermiş ancak bu kararından vazgeçerek Londra’da iş hayatına atılmıştı.

İstanbul'dan sonra işlerine bir süre Londra'dan devam etme kararı alan yatırımcı iş insanı Recep Ali Keydal, balkanlarda bulunan Bor Bank'ın ortakları arasında yer alıyor.

Yatırımcı İş Adamı Recep Ali Keydal Kimdir?

recep ali keydal

RECEP ALİ KEYDAL AKADEMİK CAMİAYLA DA İŞBİRLİĞİ YAPARAK EĞİTİME DESTEK OLUYOR

Yatırımcı iş insanı Recep Ali Keydal'ın eğitime olan desteği anaokulu yaptırmakla da sınırlı değil.

Keydal, İstanbul Aydın Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi ve çeşitli üniversiteler ile yaptığı protokollerle çalışanlarının akademik kariyer yapması konusunda destek oluyor.

Keydal, "İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Enstitüleri bünyesindeki programların, çalışanlarımızın profesyonel ve akademik yetkinliklerine önemli katkıları olacağına inanıyorum” sözleriyle çalışanlara verdiği desteği açıklamıştı.