“Üç Kuruş” dizisinin ekibi bugün anlamlı bir etkinlikte buluştu. Dizinin Oktay’ı Civan Canova‘nın vasiyetini yerine getiren ailesi usta oyuncunun hayali olan “Damlalar” adlı resim sergisini 1. ölüm yıldönümünde Tarihi Hüsrev Kethüda Hamamı’nda açtı ve hazırladıkları davetiyenin üzerine de “Bu sergi Civan’ımız için çok önemliydi. Gerçekleştirmeyi çok istiyordu. Birçok ön hazırlığını yapmıştı. Hatta bu davetiyenin ön tarafındaki tablo görselini orada yazanları bile kendisi belirlemişti. Aramızdan ayrılmadan kısa bir süre önce bizlerden son bir isteği oldu. Hazırlıkları tamamlayıp sergiyi aşmamız ve sizlerle buluşturmamız…

Survivor Yaman: Yarışmadan sonra akrabalarım arttı! Survivor Yaman: Yarışmadan sonra akrabalarım arttı!

O günden beri bu istek bizler için gözbebeğimize verilmiş çok kıymetli bir söz oldu. Gelin 20 Ağustos 2023 Pazar günü yani bizlere veda edişinin tam da 1. yıl dönümünde Civan’ımızın sergi açılışını birlikte gerçekleştirelim. Onu analım. Hepimizi derinden üzen vedasında bir sanatçının sonsuza uyanışı olarak onurlandıralım.”

Üç Kuruş’un oyuncuları Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu, Burak Altay, Aslıhan Malbora, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse, Alişan Uğur vefatı sanat dünyasını yasa boğan Civan Canova‘nın “Damlalar” adlı resim sergisinin açılışına katıldı.

Editör: İlayda Dülger