Twitch yayıncısı Didem Şener, uygulama üzerinden "Kist ameliyatı olacağım" başlıklı bir canlı yayın sayfası açtı. İzleyicilere ameliyat parası biriktirdiğini söyleyen Şener, dakikalar içerisinde yüklü miktarda bağış aldı. Şener, paranın toplanmasının ardından sayfasını kapattı. Didem Şener’in topladığı paralarla göğüslerine silikon taktırdığı ortaya çıktı.

didem şener

Ortaya çıkan skandalın ardından açıklama yapan Didem Şener, hakkındaki suçlamaları kabul ederek "O video benim ilk yayınlarımdan biri ve tamamı hiçbir beklentim olmadan eğlence amaçlı yayın açtığım dönemlerden. Arkadaşlarla konuştuğumuzda bir donate bar (bağış kampanyası) açalım dedik, çünkü 20-30 izleniyordum.

Kist ameliyatı donate barı açmamın nedeni göğsümde kist olduğu için değil, direkt göğüs estetiği ameliyatı için açarsam insanlar tarafından ayıplanırım diye düşünmüştüm. Yaptığım şey doğru mu hayır, değil. Sahte rapor işi de tamamen troll. Bu yayından sonra kist ameliyatı barının başlığını değiştirip göğüs estetiği yazmıştım" dedi.

Mahsun Kırmızıgül'den uzun zaman sonra müjdeli haber! 2 bomba şarkı geliyor! Mahsun Kırmızıgül'den uzun zaman sonra müjdeli haber! 2 bomba şarkı geliyor!

didem şener göğüs ameliyatı