Zuhal Topal’la Sofrada Seyircilerine Müjde!

Fox Tv'nin İzlenme rekorları kıran programı "Zuhal Topal'la Sofrada" yarışmasının yeni sezona başlama tarihi belli oldu. Zuhal Topal, yeni imajı, fit hali ve renkli konukları ile yeni bir sezona iddialı bir başlangıç yapacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Seyircilerine Müjde!

Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan "Zuhal Topal’la Sofrada" yarışmasının yeni sezona başlama tarihi belli oldu.Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı program, geçtiğimiz sezon büyük bir başarı kazandı. Reytinglerde de önemli çıkışlar yapan Zuhal Topal, yeni bölümü ile 31 Ağustos Pazartesi günü saat 16.00’da Fox TV ekranında olacak.

Zuhal Topal hayranları yeni sezonu iple çekerken, puanlama konusunda değişiklik taleplerinde de bulunuyor. Puanlamanın gizle olmasını isteyenler olduğu gibi, ünlü sunucunun geçen sezonun sonlarına doğru açıkladığı kayın valideleri diskalifiye etme hakkını da gerekli hallerde kullanması isteniyor.

YENİ İMAJI İLGİ ÇEKTİ

İmaj değişikliğine giden Zuhal Topal’da ki bu yenilik dikkatleri çekiyor.Topal’ın zayıfladığını düşünen hayranları, yeni yayınlanan görüntülerde ünlü sunucunun çok iyi durduğunu belirten yorumlar yaptı.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uliana akarca
Uliana akarca - 10 ay Önce

Kırmızo elbise hangi marka acaba