Zuhal Topal'la Sofrada'nın dış sesi sürpriz bir isim çıktı

Televizyon ekranlarında gündüz kuşağının ilgiyle takip edilen programı Zuhal Topal'la Sofrada'nın meşhur dış sesinin sahibi kimdir? Zuhal Topal'la Sofrada'nın dış sesini kim seslendiriyor? Detaylar haberimizde...

Zuhal Topal'la Sofrada'nın dış sesi sürpriz bir isim çıktı

Fox TV'de yayınlanan Zuhal Topal'ın sunduğu yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada'da dış sesin kim olduğu merak ediliyor. Esprilere konu olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın dış sesi kime ait?

Zuhal Topal'la Sofrada dış ses kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada programanın dış sesini, ünlü dublaj sanatçısı Aydoğan Temel seslendiriyor.

Sesiyle yarışmaya renk katan Temel, sadece bu yarışmayla birlikte televizyondaki projerlerde yer almış değil. Ünlü sesin sahibi, televizyonda birçok proje gerçekleştirmişti.

Aydoğan Temel kimdir?

Aydoğan Temel, 1966 senesinde Balıkesir'in Bandırma ilçesinde doğmuştur ve 53 yaşındadır. Aydoğan Temel tiyatro eğitimi almıştır ve birkaç yabancı filmde dublaj sanatçısı olarak çalışmıştır.

Fakat onun sesini en çok yakından tanımamızı sağlayan program Show TV'nin Pazar Keyfi programı olmuştur. Uzun seneler boyu Pazar Keyfi programında seslendirmeci olarak çalışan Temel, şu an Zuhal Topal'la Sofrada programının dış sesliğini yapıyor. 

Aydoğan Temel yalnızca dublaj sanatçılığını icra etmiyor. Aynı zamanda yaklaşık 30 senedir oyunculuk dersleri ve diksiyon dersleri vermeye devam ediyor.

Dublaj sanatçısı Aydoğan Temel'in gerçekleştirdiği bazı seslendirmelerden örnekler:

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 02:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER