Zahide Yetiş Bambaşka Bir Programla Sevenleriyle Buluşuyor!

Ekranların sevilen sunucusu Zahide Yetiş, yeni yarışma programı "Zahide Yetiş’le Gelin Görün"le ekranlara geliyor. Programda, her hafta 5 gelin ve 5 kayınvaliden oluşan çiftler yarışacak. Kanal D'de yayınlanacak olan programın tarihi belli oldu.

Zahide Yetiş  Bambaşka Bir Programla Sevenleriyle Buluşuyor!

Ünlü sunucu Zahide Yetiş, bambaşka bir yapımla ekrana dönüyor. Kanal D ekranlarında rekabet dolu bir yarışma izleyicileri bekliyor.Programda, her hafta 5 gelin ve 5 kayınvaliden oluşan çiftler yarışacak. Her gün bir gelinin evine konuk olunacak yarışmada, kayınvalide kendisine verilen bütçe ile gelini için günün konseptine uygun alışveriş yapacak.


Gelin ise evinde rakip kayınvalideleri ağırlayacak. Rakip kayınvalideler günün gelinini, hamaratlıktan misafirperverliğe, temizlikten ikramlıklarına kadar değerlendirecek. Asıl çekişme ise kayınvalide alışverişten döndüğünde başlayacak. Gün sonunda kayınvalidesinin aldığı kıyafetleri giyen gelin, Zahide Yetiş'in ile kayınvalidelerin önüne çıkacak ve puan alacak.Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalide, 10 bin liralık büyük ödülünsahibi olacak.

"Zahide Yetiş'le Gelin Görün" 31 Ağustos Pazartesi Kanal D gündüz kuşağında başlıyor..

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 12:58

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE