"Yılın En İyisi" Çiğdem Günal'a!

İş, sanat, spor, siyaset ve televizyon dünyasının en başarılı ve önde gelen isimleri "Uluslararası İş İnsanları Zirvesi"nde bir araya geldi.

"Yılın En İyisi" Çiğdem Günal'a!

Bu yıl yaptığı işlerle dikkat çeken başarılı sunucu Çiğdem Günal ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Spor Programı’ ödülüne layık görüldü.

çiğdem günal

Türkiye ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış isimler Uluslararası İş İnsanları Zirvesi’nde bir araya geldi. Blue&Black medyanın organizasyonu Gizem Özdilli ve Gökay Kalaycıoğlu’nun başarılı sunumuyla gerçekleşen görkemli gece de birçok ünlü isim de boy gösterdi.

gökay kalaycıoğlu gizem özdilli

Törende, sanat, spor, siyaset ve televizyon dünyasının en başarılı isimleri ödüllendirilirken bu yıl yaptığı özel işlerle dikkat çeken Tivibu Spor Spikeri Çiğdem Günal da yaptığı 'Her Gün Spor' programıyla ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Spor Programı’ ödülüne layık görüldü.

2021 yılında birçok özel röportaj ve başarılı yayınlara imza atan başarılı sunucu, son 1 ay da üçüncü kez ödüllendirilirken, yaşadığı mutluluğu da gizleyemedi.

çiğdem günal

Ödül konuşmasında, Tivibu ailesine özel teşekkürlerini sunan Günal, yeni yayın döneminde de özel işlerle adından söz ettireceğe benziyor

sunucu çiğdem günal

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 16:44

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE