Yeni sezonda dizilerde neler olacak?

Diziseverlerin merakla beklendiği Çukur, Hercai, Kadın ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin yeni sezonlarında ne gibi sürprizler yaşanacak? Dizilere yeni katılan oyuncular, sezon finalleri ve yeni sezon fragmanları değerlendirmeleri haberimizde...

Esra Aydoğdu

Eylül ayının gelmesiyle dizi tutukunlarının hasreti sona eriyor. Dizilerin yeni sezon fragmanları yayınlanmaya başlamışken, sezon finalinde neler olmuştu ve yeni sezonda bizleri neler bekliyor hep bilirkte görelim...

Çukur'a yeni sezonda dahil olan oyuncular kimler?

Akşın'ın ölümüyle sarsılan Koçovalılar, Sena'nın ölümüyle de iyice dağılmıştı. Azer ve Timsah ile ortaklık yapan Yücel, Koçovalılar'ı alt etmek için elinden geleni yaparken Yamaç ise sürpriz bir hamleyle öne geçmişti.

Son bölümde görülen siyah zarflar ise heyecanı yükseltmişti. Sezon finaline baktığımızda ise Çukur'da artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı görülüyordu.

Yeni sezona aktığımızda ünlü oyuncular diziye dahil oluyor. Damla Sönmez, Baykal'ın kızı Efsun'u canlandıracak. Sönmez'in, Dilan Çiçek Deniz'in yerine gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Bütün bu sorular, yeni sezonda cevap bulacak.

Hercai'de Miran, sırtını Reyyan'a dönecek mi?

Kendini affettirmek isteyen Miran, Reyyan'dan 24 saat istemiş ancak Azize'nin müdahalesiyle karşılaşmıştı. Kızı Reyyan'ın yerini öğrenen Hazar, Miran ile karşı karşıya gelir. Gönül'ün, Azat'ın elinde olduğunu öğrenen Reyyan artık bir karar vermelidir.

Öte yandan Azat ile işbirliği içinde olduğunu düşünen Gönül beklenmedik bir durumla karşılaşır ve son kozunu oynar. Ancak bu durum, olayların beklenmedik bir yere gitmesine neden olur.

Yayınlanan yeni sezon fragmanında ise herkesin mutlu bir yaz gününde, masa etrafında toplandığı görülüyor. Etrafı birden kara bulutlar kaplıyor ve Reyyan tek başına kalıyor. Miran'ı gören ve yardım isteyen Reyyan, Miran tarafından tekrar terk ediliyor.

Acaba yeni sezonda Miran, sırtını Reyyan'a dönecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz...

Çarpıcı sezon finalinin ardından Kadın dizisinde neler olacak?

Unutulmaz sezon finaliyle milyonları ekrana kiltileyen Kadın dizisi ise, akıllara kazınacak bir bölümel sezon finali yaptı. Dizinin son bölümünde Bahar'ı hastaneye yetiştirmeye çalışan Hatice, Arif ve Sarp'ın yaptıkları kazayla bitmişti.

İzleyicinin aklında iki soru vardı; birincisi, Bahar'ın akıbeti ne olacak? İkincisi, Arif, Hatice ve Sarp kurtulacak mı? Bizler yeni sezonda neler olacağını merak ederken, kadroya katılan isimlere bakalım...

Melek dizisinde, Özge Özpirinçci'nin annesi rolünde oynayan Hümeyra ve Evrim Doğan, dizi kadrosuna katılan iki yeni isim. Bakalım bu sezonda Bahar'ın yüzü gülecek mi yoksa daha büyük felaketlerle mi, karşılaşacak, hep birlikte izleyip göreceğiz...

Sen Anlat Karadeniz'de Nefes ve Tahir çiftini ne gibi zorluklar bekliyor?

Şimdi ise fenomen dizi Sen Anlat Karadeniz'e bakalım...

Yangından sağ salim kurtulmayı başaran Genco, Melek'i susturmayı başarara Kaleliler'den intikam almayı başarmış ve kolları sıvamıştı. Alçak bir planla Nefes'in radyoda yaptığı konuşmayı ele geçiren Genco, Kaleli ismini zedelemeye uğraşacaktır.

Melek'in iyiliği çin birlik olan Nefes ve Hazan sonudna gen kadını konuşturmayı başarır. Melek'in anlattıkları ise Genco'nun sonunu hazırlayacaktır. 

Nefes ve Tahir, dünyaya gelecek çocuklarının hayalini kurarken Genco ise Nefes'i kaçırır. Ameliyat olması gereken Nefes, Genco tarafından alıkonulmuştur.

Yayınlanan yeni sezon fragmanında ise Tahir'in, Genco'nun kapısına dayandığı, Nefes'in ise Genco'nun elinden kurtulduğu görülüyor. Bakalım yeni sezonda Nefes ve Tahir çiftini ne gibi zorluklar bekliyor...

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER