Yasin Obuz Müzik Dünyasına Giriş Yaptı! Klibi 1 Milyon İzlenmeyi Aştı

Yasin Obuz, ‘Ala’ isimli rap şarkısı ile müzik dünyasına giriş yaptı. Kısmetse Olur, Yemekteyiz, Masterchef ve Survivor 2020 yarışmalarıyla ünlenen Obuz’un yeni şarkısı yaklaşık yarım günde 1.4 milyon izlenme aldı.

Yasin Obuz Müzik Dünyasına Giriş Yaptı! Klibi 1 Milyon İzlenmeyi Aştı

Kısmetse Olur, Yemekteyiz, Masterchef ve Survivor yarışmalarıyla tanınan Yasin Obuz, ‘Ala’ isimli rap şarkısı ile müzik piyasasına giriş yaptı. Yasin’in Survivor’dan arkadaşları Cemal Can Canseven, Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım’ın eşlik ettiği klip, 14 saatte yaklaşık 1.4 milyon izlenme aldı.

AĞUSTOS’TA STÜDYOYA GİRMİŞTİ

Survivor 2020 yarışmacılarından Yasin Obuz, rap şarkısı için Ağustos ayında stüdyoya girmişti. Şarkıyı Burak King’den aldığını söyleyen Obuz, müzik konusunda da iddialı olduğunu dile getirmişti.

İşte o klip…

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 09:06

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE