Yasak Elma’nın Yıldız'ı Eda Ece’den Bomba Spoiler! ‘Biz Bile Şok Olduk..’

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece, sosyal medya hesabından diziyle ilgili yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ünlü oyuncu yeni bölümle ilgili “Biz bile şok olduk” ifadelerini kullandı.

Yasak Elma’nın Yıldız'ı Eda Ece’den Bomba Spoiler! ‘Biz Bile Şok Olduk..’

Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar ile birlikte başrolleri paylaştığı Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla merak uyandırdı.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğrafta senaryonun aynaya yansıması sonucu izleyicilere yanlışlıkla spoiler veren ünlü oyuncu bu kez de dizinin yeni bölümüyle ilgili üstü kapalı bir paylaşım yaptı.

Yasak Elma’nın Yıldızı Eda Ece’den Bomba Spoiler! ‘Biz Bile Şok Olduk..’

Oldukça iddialı cümleler kuran Eda Ece izleyicilere yeni bölümü kaçırmamalarını tavsiye ederek, “100 bölümdür oynadığımız dizide biz bile şok olduk. Kaçmaz!” ifadelerini kullandı.

YASAK ELMA 103. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Bu arada dizinin 103 bölümünde zaman atlaması yaşanacağı ve Yıldız’ın çıkan yangından kurtulacağı ama 5 yıl komada kalacağı öğrenilmişti. Ayrıca uyandığında Cansu’nun Çağatay ile evlendiği, Halit Can’ın Cansu’ya anne dediği de ortaya çıkmıştı.

Ender’in kiminle evlendiği merak konusu ama tüm serveti eline geçirdiği, Şahika’nın ise beş parasız kaldığı, bambaşka bir şekle dönüştüğü de fragmanlarda yer almıştı.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2021, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER