Yasak Elma dizisine sürpriz konuk oyuncu

Ünlü ressam Haluk Akakçe, FOX'un fenomen dizisi Yasak Elma'ya konuk oyuncu oldu.

Yasak Elma dizisine sürpriz konuk oyuncu

Medyapım imzalı FOX'un Yasak Elma dizisi pazartesi akşamları seyirciyi ekran başına topluyor. Neslihan Yeşilyurt'un yönettiği diziyi Melis Civelek ve Zeynep Soyata kaleme alıyor. Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümüne Ressam Haluk Akakçe konuk oyuncu oldu. 

Dizide de ressamı canlandıran Akakçe'li yeni bölümde olaylar şöyle gelişecek: 

Yıldız (Eda Ece), Halit'in (Talat Bulut) senelerdir görüşmediği arkadaşlarını evinde yemekli bir davette ağırlıyor. Yıldız, karı-koca sanat aşığı olan bu çiftin gözünü boyamak için Haluk Akakçe’yi tanıdığını söylüyor.  Aracılar vasıtası ile Akakçe’ye bir şekilde ulaşan Yıldız, sanatçının bir tablosunu bozuyor. 

ULUSLARARASI BAŞARILARA SAHİP BİR RESSAM

Haluk Akakçe, çağdaş sanat dünyasının genç sanatçıları arasında en yaratıcılardan biri olarak kabul edilen bir isim... Genç yaşında dünyanın önde gelen çağdaş müzelerinde ve galerilerinde kişisel sergiler açma başarısına ulaşmıştır. Sao Paulo ve Shanghai Bienalleri, New York- New Museums Contemporary çalışmaları; Vogue, Flash Art, Artforum, Art in America dergileri gibi çeşitli uluslararası yayınlara konu olmuştur.  Yaşamını İstanbul, Londra ve New York'da sürdürmektedir.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER