Yasak Elma Dizisine Seksi Transfer! Ünlü Oyuncu Kadroya Katıldı

FOX TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Yasak Elma'ya Nilperi Şahinkaya da dahil oldu. Berk Oktay ve Erdal Özyağcıların ardından diziye dahil olan seksi oyuncu Şahinkaya, Cansu rolüyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Yasak Elma Dizisine Seksi Transfer! Ünlü Oyuncu Kadroya Katıldı

Seksi oyuncu Nilperi Şahinkaya, Yasak Elma'nın kadrosuna transfer oldu. Şahinkaya, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisinde rol almıştı.

yasak elma

FOX TV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Yasak Elma'ya bir ünlü isim daha transfer oldu.

Yasak Elma Talat Bulut'un diziye veda etmesinin ardından yeni yüzlerle yoluna devam ediyor. Kadrosuna Savaşçı dizisinden Berk Oktay'ı ve tecrübeli oyuncu Erdal Özyağcılar gibi ünlü isimleri dahil eden Yasak Elma dizisi yeni sezona da güçlü kadrosuyla bomba gibi girmişti.

nilperi şahinkaya

NİLPERİ ŞAHİNKAYA DİZİNİN KADROSUNA KATILDI

Öyle Bir Geçer Zamanki, Kiraz Mevsimi, Kuzgun ve Yeni Hayat dizisinde rol alan Nilperi Şahinkaya Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil oldu.

yasak elma fox tv şevval sam eda ece

İZLEYİCİLER YASAK ELMA'DA YENİ BİR KÖTÜ İLE TANIŞACAK

Cansu rolüne hayat verecek olan Şahinkaya, Hasan Ali'nin ölen eşi Filiz'in yeğeni olarak ekibe katılacak. Cansu'nun aslında Şahika ve Ender'in pavyondan bulduğu bir kadın olduğu ortaya çıkacak. Böylece Yasak Elma yeni bir kötü ile tanışacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER