Yasak Elma'dan sürpriz ayrılık! Ünlü oyuncu yeni sezonda olmayacak

Fox ekranlarının bol entrikalı dizisi Yasak Elma, bu sezonu başarıyla kapatan diziler arasındaki yerini aldı. Önümüzdeki sezon kredisini cebine koyan diziden sürpriz bir ayrılık haberi geldi.

Yasak Elma'dan sürpriz ayrılık! Ünlü oyuncu yeni sezonda olmayacak

Yasak Elma'da Nesrin Cavadzade'nin ardından bir ayrılık daha yaşandı. Yapımın sevilen karakteri Zehra'yı canlandıran oyuncu Şafak Pekdemir diziye veda ediyor.

FOX'un pazartesi akşamlarına damga vuran fenomen dizisi Yasak Elma, geçtiğimiz hafta sezon finali yapmıştı. Son olarak Nesrin Cavadzade'nin veda ettiği dizide, bir şoke eden ayrılık daha yaşandı.

yasak elma eda ece

Yeni bölümlerinin çekimlerine eylül ayında başlanması planlanan Yasak Elma'nın 5. sezonunda hangi sürprizlerin yaşanacağı merakla bekleniyor. Dizinin son bölümünün final sahnesinde herkesin evde olduğu bir anda büyük bir patlama yaşanmıştı.

YAPIMCI FATİH AKSOY ONU BAŞKA BİR DİZİSİNDE DÜŞÜNÜYOR

Gelen kulis bilgilerine göre; Yasak Elma'da Zehra karakterine hayat veren Şafak Pekdemir'in veda edeceği ve başarılı oyuncunun Medyapım'ın yeni sezon için çekeceği başka bir dizisinin kadrosuna kaydırılacağı konuşuluyor.

yaak elma şafak pekdemir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER