Yasak Elma'da Üzen Ayrılık! Veda Mesajı Duygulandırdı

Yasak Elma dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Başrollerinde; Eda Ece, Talat Bulut ve Şevval Sam gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, görevini Murat Öztürk'e devretti.

Yasak Elma'da Üzen Ayrılık! Veda Mesajı Duygulandırdı

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu; başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan'ın yer aldığı Yasak Elma dizisinde yönetmen değişikliği yaşandı.

Dizinin başladığı günden bu yana yönetmenliğini üstlenen Neslihan Yeşilyurt, yönetmen koltuğunu daha önce 'Bir Aile Hikayesi' dizisinin de yönetmenliğini yapmış Murat Öztürk'e devretti. Yeşilyurt'un Medyapım'ın yeni sezonda Kanal D için hazırlayacağı Dr. Foster dizisinin yerli uyarlamasını yöneteceği öğrenildi.

YEŞİLYURT’TAN VEDA PAYLAŞIMI

Ayrılık kararı sonrası Instagram hesabından paylaşım yapan Yeşilyurt, şu ifadeleri kullandı: "Tutkuyla yaşamak gibisi yok...Hele ki sana inanmış hevesli ,yaratıcı bi ekiple berabersen katlanıyor tutkun...3 sezon boyunca ruhumu, zekamı ortaya koymaktan asla imtina etmediğim #yasakelma dizisinden ayrılmış bulunuyorum...Bu süreçte özgür ruhuma destek veren, bana inanan tüm ekip arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Kararlı tavırları ve yaratım hevesleri ile beni yüreklendiren canım #yasakelma kadınları! inatçılığınız, kahkahalarınız, çocuk ruhlarınız bana ilham vermeye devam edicek.”

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 10:23

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE